Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Dodane: 07.01.2019

Operator maszyny CNC

Adres: Fabryczna, 11 URL: https://www.drekon.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

DREKON – producent balustrad i mebli z drewna, toczenie w drewnie.

www.drekon.pl
Poszukujemy osoby na stanowisko operator maszyny CNC (obróbka drewna)

Opis stanowiska:
- obsługa obrabiarki CNC
- obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości wykonywanych elementów

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie zawodowe jako operator CNC
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
- szkolenie wdrożeniowe z zakresu obsługi maszyn
- stałą pracę w stabilnej firmie (umowa o pracę)
- pracę w przyjaznej atmosferze

Szczegóły oferty zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV w siedzibie firmy na ul. Fabrycznej 11 w Limanowej (budynek DDD Podłogi Ściany Drzwi) lub ewentualnie na adres email drekon@wp.pl z dopiskiem w temacie OPERATOR

Wyświetleń: 2208