Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 21.05.2020

Oferta pracy na stanowisko: MAGAZYNIER

Adres: Marka 1 URL: http://stefmar.com.pl/ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Jesteśmy wiodącą na lokalnym rynku firmą działającą w branży grzewczej
i sanitarnej. Wraz z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika
na stanowisko magazyniera.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i realizacja dostaw towaru
  • Realizacja i transport zamówień na plac budowy lub do klientów,
  • Ekspozycja towaru na sklepie i magazynie
  • Wsparcie sprzedaży,

Oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Systematyczności, dokładności oraz punktualności,
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Stabilne zatrudnienie,
  • uczciwe wynagrodzenie
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole
  • Możliwość szkoleń oraz awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na
przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą
przycisku „APLIKUJ” lub w wiadomości e-mail na
biuro@stefmar.com.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na
wybrane aplikacje.

Wyświetleń: 463