8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 18.11.2020

Mechanik/Elektryk Utrzymania Ruchu

Adres: Limanowa, ul.Rzeczna 11d Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

GOLD DROP Sp. z o.o.

Przyjmie pracownika na stanowisko mechanik/elektryk utrzymania ruchu.

Praca na pełen etat.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie o profilu technik elektryk lub pokrewne.

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (elektryk, automatyk, Mechanik - minimum 2 lata).

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

- Uprawnienia SEP do 1 kV.

- Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

Zakres obowiązków:

- Usuwanie bieżących awarii.

- Przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń.

- Wykonywanie napraw i remontów.

- Podłączanie i uruchamianie nowych urządzeń.

- Prowadzenie prac na zakładowej podczyszczalni ścieków.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń.

Opieka medyczna

Ciekawa, pełna wyzwań praca.

Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail anna.czamara@golddrop.com.pl albo kontakt telefoniczny 18 3301624.

Wyświetleń: 884