7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 06.08.2019

Magazynier / Pracownik sklepu

Adres: KRAKOWSKA 67A URL: http://lim-cars.pl/ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: -

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw,
Układanie produktów na pułkach sklepowych,
Kompletowanie produktów na podstawie zamówień

Wymagania:
Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,dobra obsługa komputera.
Chęć do pracy i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:
Wynagrodzenie stawka godz.plus premia ,
Pracę w miłej atmosferze,
Szkolenia,
Możliwość awansu.

Proszę o wysyłanie CV na adres   kosciuszki@lim-cars.pl    lub kontakt tel 602571037

Koniecznie prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie
pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych
procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i
Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych -RODO)”.

Wyświetleń: 1080