14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 21.05.2020

Staż w dziale księgowości

Adres: Limanowa, ul. Witosa 15 URL: http://www.blachmix.pl/ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Inny

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia
  • staż z UP oraz 3 miesięczne zatrudnienie po zakończeniu stażu
  • pracę w miłym, życzliwym zespole
  • możliwość odbycia kursów doszkalających

Wymagania:

  • studia na kierunkach finanse/rachunkowość
  • podstawowa znajomość zasad prowadzenia księgowości, przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • status osoby bezrobotnej w UP w Limanowej
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywności,
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Optima i programów office

Przykładowy zakres obowiązków:

  • obsługiwanie programów komputerowych  i urządzeń biurowych koniecznych do wykonywania obowiązków
  • nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych,
  • obsługiwanie poczty tradycyjnej i elektronicznej,
  • weryfikacja rozrachunków oraz kompletności otrzymanej dokumentacji
  • prowadzenie rozliczeń z kontrahentami
  • pomoc w działaniach związanych z finansowym zakończeniem miesiąca
  • redagowanie pism
  • odbieranie telefonów i udzielanie ogólnych informacji dzwoniącym

Wszystkie wykonywane obowiązki będą się odbywały pod nadzorem doświadczonej księgowej

Wykształcenie:

  • preferowane: wykształcenie wyższe ekonomiczne

Zapraszamy do przesyłania CV na adres email: iza@blachmix.pl .

W tytule maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w sprawie którego wysyłane jest CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Powodzenia! :)

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wyświetleń: 6719