7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
Dodane: 09.05.2019

Kontroler Strefy Płatnego Parkowania w Limanowej

Adres: Łososina Górna 91, 34-600 Limanowa URL: http://www.adminpark.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie

Poszukujemy od zaraz osoby do kontroli wnoszonych opłat w parkomatach na terenie miasta Limanowa.

Podstawowe wymagania:

-  wykształcenie min. zawodowe

-  wysoka kultura osobista

-  obsługa urządzeń mobilnych

-  znajomość SPP w Limanowej - ulice, strefy, opłaty

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B

- podstawowe umiejętności techniczne

Podstawowe obowiązki:

- kontrola wnoszonych w parkomatach i mobilnie opłat

- wystawiania opłat dodatkowych - za pomocą terminali mobilnych

- kontrola czytelności oznakowania SPP

- kontrola działania i usuwanie podstawowych usterek parkomatów

Obowiązkowo należy przesłać swoje CV na adres e-mail, lub przynieść osobiście do Biura SPP Limanowa: ul. M.B.Bolesnej 10A.

Wysyłając swoje zgłoszenie, należy dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Dane będą przetwarzane tylko w procesie rekrutacji, zgodnie z RODO.

Wyświetleń: 429