7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 05.06.2018

Konstruktor Stolarki Aluminiowej

123zł
Adres: Mszana Dolna URL: http://bogmar.biz Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Firma Bogmar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K

zatrudni pracownika na stanowisko:

Konstruktor Stolarki aluminiowej

Opis stanowiska:

• sporządzanie ofert handlowych,

• obsługa klienta,

Wymagania:

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, budowlanej

• Mile widziana znajomość programu typu CAD

Wybranym kandydatom oferujemy:

• szkolenie stanowiskowe,

• umowę o pracę,

• niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje CV prosimy składać na adres e-mail.

W tytule prosimy o dopisek: Praca - Konstruktor

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Firma Bogmar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K z siedzibą w Mszanie Dolnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Wyświetleń: 2619