10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 20.10.2021

Kierowca autobusu

Adres: Klimeckiego 14 Kraków URL: https://www.szwagropol.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Firma Szwagropol Sp. Jawna przyjmie do pracy kierowców autobusów z Limanowej i okolic.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę w przypadku stałego zatrudnienia lub umowa zlecenie w przypadku pracy dorywczej/sezonowej.
Istnieje również możliwość świadczenia usług w oparciu o samozatrudnienie.
Opis stanowiska:
-obsługa krajowych linii regularnych z Limanowej
-dbanie o porządek w autobusie
-kontrola podstawowych parametrów technicznych autobusu
Wymagania:
-odpowiednie kwalifikacje zawodowe uprawniające do przewozu pasażerów autobusem, karta kierowcy
-umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność
-doświadczenie w prowadzeniu autobusu
Aplikacje (CV) proszę przesyłać na adres email kadry@szwagropol.pl
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.

Wyświetleń: 562