Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Dodane: 14.02.2019

Kelner/Kelnerka praca w Hotelu Górski Raj*** w Porębie Wielkiej

1zł
Adres: Poręba wielka Wymiar pracy: - Typ umowy: -

HOTEL GÓRSKI RAJ *** w Porębie Wielkiej zatrudni KELNERA/KELNERKĘ

Obowiązki:· Obsługa gości w restauracji, przyjmowanie i realizacja zamówień, rozliczanie gości· Obsługa imprez okolicznościowych· Utrzymanie w czystości sali restauracyjnej Wymagania:· Pracowitość· Umiejętność pracy w zespole· Łatwość nawiązywania kontaktów· Doświadczenie· Chęć do nauki i doskonalenia· Mile widziana znajomość języków obcych Oferujemy:· Pracę w młodym, dynamicznym zespole· Możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o kontakt z managerem Hotelu: Marcin Koczur 503 014 421 marcin.koczur@gorskiraj.com  Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z „ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.'

Wyświetleń: 592