14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Dodane: 09.09.2019

Kelner *Barman

Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

      F.H.U.G ZBOJNICKA w Limanowej
Zatrudni do pracy na stanowisko: Kelner.
Miejsce pracy: Limanowa.

Zakres obowiązków:
  • podawanie menu,
  • udzielanie informacji na temat potraw i napojów,
  • doradzanie w wyborze
  • przyjmowanie zamówienia
  • przyjmowanie zapłaty, wydawanie reszty
  • dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • otwartości,
  • umiejętności obsługi Gościa
  •  dobra organizacja pracy,
  • zaangażowania
  • dyspozycyjność
Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: zbojnickagospoda@gmail.com bądz kontakt telefoniczny .Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Wyświetleń: 1374