Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 20.10.2021

Inżynier Budowy

5600zł
Adres: fabryczna Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie

Orlen Budonaft Sp. z o.o. w związku z powstaniem  nowego projektu 'Orlen w ruchu" zatrudni Inżyniera Budowy.

Zakres Obowiązków:

- nadzór nad  prowadzonymi  pracami,

- nadzór nad pracownikami ,

-wsparcie kierownika budowy

Wymagania :

- Wykształcenie wyższe, techniczne o profilu budowlanym,

- Na tym stanowisku potrzebna jest umiejętność zarządzania ludźmi oraz koordynowania prac różnych ekip, tak by nie powodować przestojów w realizacji całego zlecenia.  Niezbędne jest także  posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy :

- wynagrodzenie : 5 600 zł

- samochód służbowy, laptop

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: 693 539 770 , e-mail : Malgorzata.Michalska@budonaft.com.pl

Wyświetleń: 330