Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 05.08.2020

GŁÓWNY KSIĘGOWY

5000zł
Adres: SKRUDLAK 1, 34-600 LIMANOWA Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE NA STANOWISKU :

W FIRMIE Limatherm Sensor Sp. z o.o.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego, oraz znajomość MSR

• sporządzanie sprawozdań i deklaracji (VAT, VAT-UE, CIT, PIT),

• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

• sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, bilansów, raportów,

• współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, banki),

• reprezentowanie pracodawcy przed stosownymi urzędami i instytucjami,

• bieżącą analizę i kontrolę finansów,

• bieżąca kontrolę kosztów i przychodów,

• terminowe i rzetelne sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

WYMAGANIA:

• doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w obsłudze pełnej księgowości przedsiębiorstwa (najlepiej w firmie zajmującej się produkcją)

• doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych

• wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

• bardzo dobrej teoretycznej i praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości, MSR, MSSF oraz bieżących przepisów podatkowych,

• biegła znajomość zasad rachunkowości

• biegła znajomość prawa podatkowego (VAT, podatek dochodowy)

• odpowiedzialność, sumienność, doskonała organizacja pracy

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę w świetnej atmosferze, z inspirującymi ludźmi

• narzędzia wspierające rozwój zawodowy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

• prywatna opieka medyczna

WYNAGRODZENIE 5 000 zł + PROWIZJA Z ZYSKU

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

na adres e-mail: hutek.k@limathermsensor.pl

kontakt pod numerem telefonu:

+48 18 330 10 71

+48 18 330 10 01

Wyświetleń: 843