Baner
14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 19.10.2021

Firma Pawlimex zatrudni księgową/księgowego

Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko księgowego z doświadczeniem w prowadzeniu pełnej księgowości firmy .
Zakres obowiązków:
- kontrola formalna i rachunkowa faktur zakupu, sprzedaży oraz innych dokumentów księgowych;
- księgowanie faktur zakupu, sprzedaży oraz innych dokumentów księgowych
- kontrola faktur w zakresie dostarczania danych i księgowań w zakresie podatku VAT i CIT
- kontrola prawidłowości ujęcia transakcji w rejestrach VAT
- udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych oraz przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych
- księgowanie wyciągów bankowych
raportowanie dla celów sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
Nasze wymagania:
- biegłość przepisów prawa rachunkowego oraz podatkowego
- wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości
- dokładność, dobra organizacja pracy
terminowość, przestrzeganie procedur i procesów
Oferujemy:
- umowę o pracę
-stałe wynagrodzenie dostosowane do -umiejętności i doświadczenia
- przyjazny zespół
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: biuro@pawlimex.pl
Telefon: 667600902
780012112

Wyświetleń: 1151