Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 19.09.2018

FIRMA MAGIELEK ZAPRASZA DO PRACY W PRALNI

Adres: Łososina Górna URL: https://www.magielek.pl/ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Podstawowe obowiązki:

- pranie

- prasowanie

- składanie bielizny

- maglowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- elastyczne godziny zatrudnienia

- możliwa praca w weekendy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- przyjazną atmosferę

- pracę w zgranym zespole

Oczekujemy:

- dokładności i rzetelności w wykonywaniu zadań

- dyspozycyjności (praca 3-zmianowa)

- dodatkowym atutem będzie umiejętność szycia na maszynie oraz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 691 739 856 oraz o przesyłanie CV droga mailowa na: kadry@magielek.pl w tytule wpisując "Praca w pralni".

Wyświetleń: 4303