Sobota, 20 kwietnia
Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

znajdź ogłoszenie dla siebie

dodaj nowe ogłoszenie

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Wystawiono przez: mieto Ogłoszenie aktywne: 21.05.2018 - 08.05.2019
Cena 1 zł
Lokalizacja ul. Bednarzy 1 Limanowa lub Tymbark 109

Osoba FIRMA PUH JONIEC
Adres Tymbark 109
Wymiar pracy Pełny etat

E-mail rekrutacja@joniec.pl
URL http://joniec.pl
Typ umowy Umowa o pracę

Firma JONIEC zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY

MIEJSCE PRACY:

ul.Bednarzy 1 Limanowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca zgodna z wyznaczonymi zadaniami:

Pakowanie produktów na palety

WYMAGANIA:

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

dyspozycyjność do pracy na pełen etat i do pracy dwuzmianowej

skrupulatność, rzetelność oraz odpowiedzialność,

mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

PROSIMY O KONTAKT:

CV na adres e-mail: rekrutacja@joniec.pl

lub

Telefonicznie: 660 756 609

Klauzula informacyjna dla prowadzonego procesu rekrutacji:

  1. Administratorem danych zebranych na cel realizacji procesu rekrutacji jest F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark
  1. Celem zebrania dokumentów aplikacyjnych jest proces rekrutacji na stanowisko pracownik produkcyjny.
  1. Kandydaci mają prawo dostępu do treści przesłanych przez siebie dokumentów aplikacyjnych oraz ich poprawiania.
  2. Kandydaci podają dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych dane niezbędne do realizacji procesu rekrutacji wraz z zamieszczoną zgodą o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

5 . Po zakończeniu procesu rekrutacji zebrane dokumenty zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiających identyfikację osób.

6. Dokumenty aplikacyjne przesłane bez zgody o w.w. treści będą usuwane z systemów elektronicznych administratora a przesłane w formie papierowej zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający identyfikację.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 4735
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in