Wtorek, 19 lutego
Arnold, Józef, Konrad, Henryk, Marceli, Mirosław

znajdź ogłoszenie dla siebie

dodaj nowe ogłoszenie

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: magazynier/operator wózka widłowego

Wystawiono przez: mieto Ogłoszenie aktywne: 11.02.2019 - 05.03.2019
Cena 3 zł
Lokalizacja ul. Bednarzy 1 Łososina/Limanowa

Osoba Firma JONIEC®
Adres ul. Bednarzy 1 Łososina/Limanowa
Wymiar pracy -

E-mail rekrutacja@joniec.pl
URL brak danych
Typ umowy -

Firma JONIEC zatrudni osobę na stanowisko: magazynier/operator wózka widłowego

MIEJSCE PRACY:

ul. Bednarzy 1, Łososina/Limanowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Załadunek i rozładunek palet z wyrobami betonowymi na/z samochodów ciężarowych,

Wywożenie palet z produktami ze strefy produkcyjnej na place magazynowe,

Owijanie i oznakowywanie palet z produktami,

Segregacja produktów na magazynie

WYMAGANIA:

wymagane uprawnienia na wózek widłowy,

dyspozycyjność do pracy na pełen etat i do pracy dwuzmianowej

skrupulatność, rzetelność oraz odpowiedzialność,

mile widziane doświadczenie

PROSIMY O KONTAKT:

CV na adres e-mail: rekrutacja@joniec.pl

lub

Telefonicznie: 660 756 609.

Klauzula informacyjna dla prowadzonego procesu rekrutacji:

Administratorem danych zebranych na cel realizacji procesu rekrutacji jest F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark

Celem zebrania dokumentów aplikacyjnych jest proces rekrutacji na stanowisko magazynier/operator wózka widłowego

Kandydaci mają prawo dostępu do treści przesłanych przez siebie dokumentów aplikacyjnych oraz ich poprawiania.

Kandydaci podają dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych dane niezbędne do realizacji procesu rekrutacji wraz z zamieszczoną zgodą o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

5 . Po zakończeniu procesu rekrutacji zebrane dokumenty zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiających identyfikację osób.

6. Dokumenty aplikacyjne przesłane bez zgody o w.w. treści będą usuwane z systemów elektronicznych administratora a przesłane w formie papierowej zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający identyfikację.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 625
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in