17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 11.02.2019

Firma JONIEC® zatrudni na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

3zł
Adres: Tymbark 109 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Firma JONIEC zatrudni osobę na stanowisko: operator wózka widłowego/operator urządzeń produkcyjnych

MIEJSCE PRACY:

Tymbark 109

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wywożenie palet z produktami ze strefy produkcyjnej na place magazynowe,

Załadunek i rozładunek palet z wyrobami betonowymi na/z samochodów ciężarowych,

Owijanie i oznakowywanie palet z produktami,

Segregacja produktów na magazynie

Obsługa urządzeń produkcyjnych

WYMAGANIA:

uprawnienia na wózek widłowy ,

dyspozycyjność do pracy na pełen etat i do pracy dwuzmianowej,

skrupulatność,

rzetelność oraz odpowiedzialność,

mile widziane doświadczenie

PROSIMY O KONTAKT:

CV na adres e-mail: rekrutacja@joniec.pl

lub

Telefonicznie: 664 970 729

Klauzula informacyjna dla prowadzonego procesu rekrutacji:

Administratorem danych zebranych na cel realizacji procesu rekrutacji jest F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark

Celem zebrania dokumentów aplikacyjnych jest proces rekrutacji na stanowisko operator wózka widłowego

Kandydaci mają prawo dostępu do treści przesłanych przez siebie dokumentów aplikacyjnych oraz ich poprawiania.

Kandydaci podają dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych dane niezbędne do realizacji procesu rekrutacji wraz z zamieszczoną zgodą o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec z siedzibą Tymbark 109, 34-650 Tymbark zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

5 . Po zakończeniu procesu rekrutacji zebrane dokumenty zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiających identyfikację osób.

6. Dokumenty aplikacyjne przesłane bez zgody o w.w. treści będą usuwane z systemów elektronicznych administratora a przesłane w formie papierowej zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający identyfikację.

Wyświetleń: 7946