17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 08.08.2019

Firma DEJW zatrudni osobę na stanowisko MAGAZYNIER-MONTER

Adres: Łososina Górna 91 URL: http://www.dejw.eu Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Firma DEJW zatrudni pracownika na stanowisku

Magazynier - Monter

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • montaż podzespołów elektronicznych w urządzeniach parkingowych

Zakres obowiązków:

  • rozlokowanie towaru na regałach
  • kompletowanie, pakowanie i wysyłka towarów
  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji magazynowej
  • okresowa i bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • wprowadzanie danych do aplikacji systemowych
  • montaż wyrobów według instrukcji
  • utrzymanie porządku według standardów firmy oraz przepisów BHP

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w kreatywnym środowisku

Poszukujemy do zespołu osób zaangażowanych, nastawionych na realizację założonych celów, systematycznych w pracy, obowiązkowych i punktualnych.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres biuro@dejw.pl z dopiskiem w temacie wiadomości magazynier-monter. W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H Dejw Dawid Biernat z siedzibą w Limanowej, Łososina Górna 91 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Wyświetleń: 856