Piątek, 24 maja
Joanna, Zuzanna, Maria, Milena, Zdenka

znajdź ogłoszenie dla siebie

dodaj nowe ogłoszenie

Elektromechanik

Wystawiono przez: Agula Ogłoszenie aktywne: 06.05.2019 - 27.05.2019
Cena 1 zł
Lokalizacja Dobra koło Limanowej

Osoba Stolart Sp zoo
Adres Dobra 508
Wymiar pracy Pełny etat

E-mail praca@stolart.fakro.pl
URL brak danych
Typ umowy Umowa o pracę

STOLART Sp. z o.o. (Zakład obróbki drewna wchodzący w skład Grupy FAKRO)
Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: Elektromechanik
Miejsce pracy: Dobra k/Limanowej

Główne zadania:

● kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych

● prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii

● zapewnienie ciągłości ruchu maszyn

● obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn

Oferujemy:

● umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

● wynagrodzenie zasadnicze + premia

● profesjonalny program szkoleń wdrażających do pracy imprezy integracyjne

● bony i karnety podarunkowe w okresach świątecznych

Wymagania:

● wykształcenie techniczne (elektryk/mechanik/automatyk)

● praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki

● uprawnienia elektryczne do 1kV

● brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
przesyłanie aplikacji na adres:  praca@stolart.fakro.pl

z dopiskiem ST/Elektromechanik

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych
Wszystkim aplikantom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi
kandydatami.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 748
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in