17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 28.05.2020

Dojarz krów

44zł
Adres: Zgorzelec URL: http://www.expateam.com Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich, a usługi dla rolnictwa i hodowli zwierząt stanowią istotną część naszej działalności.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech.

Stanowisko: dojarz

Obowiązki:

- Prace przy udoju mechanicznym i obsłudze wycieleń.

- Naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją.

- Prace porządkowe na farmie.

- Praca w systemie:

I zmiana - od godz. 4:30 – 8 – 9 godzin lub,

II zmiana - od godz. 16:30 – 8 – 9 godzin.

- Hala udojowa typu rybia ość 2 x 10; do obsługi ok. 400 krów.

- Miejsce pracy: okolice Drezna.

Wymagania:

- Dobra sprawność fizyczna.

- Doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi.

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy, ze względu na konieczność przeprowadzenia instruktażu.

- Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.

- Wynagrodzenie brutto: 9,66 €/1 godz. pracy.

- Dodatek za pracę w niedziele i święta – 50%.

- Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego lub 3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego.

- Około 190 godz. pracy w miesiącu.

- Bezpłatne zakwaterowanie. Mieszkanie w odległości ok. 3 km od farmy. Do dyspozycji pracownika jest jeden pokój oraz ogólnie dostępna kuchnia i łazienka.

- Jeżeli pracownik nie posiada własnego samochodu, pracodawca zapewnia rower w celu dojazdów do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o:

- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com

- Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497.

- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900), (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyświetleń: 323