17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 10.08.2022

Brygadzista / Prowadzący Murarzy bądź Cieśli – ze znajomością języka niemieckiego.

Adres: Kraków Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Renomowana niemiecka, rodzinna firma budowlana zatrudniająca od 25 lat fachowców z Polski, zatrudni Pracowników na stanowisku:

Niemiecka umowa.

Miejsce pracy: południe Niemiec – Bawaria głównie.

Stawka: od 17,70 brutto/h i w górę.

Potrzebujemy osobę żeby pomogła w komunikacji z niemieckimi kierownikami, osobę, która mogłaby poprowadzić małą grupę osób.

Organizacja: firmowymi busami z województw: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie zabieramy pracowników do Niemiec (bilet w 1 stronę 26 euro). W Opolu podpisanie umowy, kierowca dostaje adres i kontakt do kierownika w Niemczech i wyjazd.

Zadania:

organizacja prac brygad w zakresie planowania, rozdzielania oraz wykonywania prac na poszczególnych stanowiskach,

samodzielne wykonywanie prac ciesielskich lub prac murarskich (stany surowe) przy realizacji projektów mieszkaniowych i przemysłowych.

Wymagania:

 bieżące doświadczenie w pracach ciesielskich lub murarskich,

 doświadczenie w prowadzeniu brygady,

 znajomość języka niemieckiego, żeby się dogadać na budowie,

 znajomość rysunku technicznego (projektów budowlanych).

Gwarantujemy:

wieloletnie, stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie.

niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi niemieckimi przywilejami pracowniczymi,

bank nadgodzin gwarantujący ciągłość wypłaty wynagrodzenia nawet w zimie,

Kindergeld (219-250 euro),

zakwaterowanie bezpłatne w pokojach 2/3 osobowych,

przejazdy służbowymi autami,

zjazdy do Polski co 10/11 dni  (dłuższy weekend w domu czwartek/niedziela),

30 dni płatnego urlopu,

premie za polecenie pracowników,

ubrania robocze i niezbędne narzędzia.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Prosimy o kontakt  na 518-200-962 lub 533-026-236

sms „ brygadzista niemiecka umowa” – oddzwonimy.

CV na @: kampanie@pracownicybudowlani.pl

Wyświetleń: 256