7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 21.11.2022

Brukarz/Pracownik budowlany

Adres: ZYGMUNTA AUGUSTA Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Poszukujemy do swojego zespołu:

Miejsce pracy: LIMANOWA

Twój zakres obowiązków:

  • Doświadczenie w układaniu kostki;
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych,
  • Możliwość wyjazdów w delegacje.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Dbanie i przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Samochód służbowy,
  • Miłą i rzetelną współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne szczegóły dotyczące oferty do ustalenia w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu!!!

Więcej dowiesz się aplikując.CV prosimy wysłać na adres e-mail : rekrutacja.elmar@interia.pl, telefon do kontaktu: 507 137 402

Wyświetleń: 2594