14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Dodane: 16.12.2020

Asystent projektanta mostowego / konstrukcyjnego

1zł
Adres: Laskowa 803 Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

OPIS

Biuro projektów PBI z Laskowej zatrudni asystenta projektanta branży mostowej / konstrukcyjnej.
Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji mostowych oraz kubaturowych, wykonujemy przeglądy okresowe obiektów budowlanych, nadzory

WYMAGANIA
- ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów kierunkowych (najlepiej mosty lub konstrukcje),
- znajomość programu AutoCad,
- mile widziana znajomość programów BestCad, Robot, Zuzia, Norma,
-umiejętność pracy w zespole,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta
- zaangażowanie i chęć do pracy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- sporządzanie rysunków technicznych do projektu budowlanego, wykonawczego lub warsztatowego,
- sporządzanie przedmiarów robót,
- udział w tworzeniu opisów technicznych oraz wyciągów z obliczeń,
- wykonywanie obliczeń konstrukcji pod nadzorem Projektanta,
- współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż,

OFERUJEMY
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość doskonalenia zawodowego,
- unormowany czas pracy,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

Oferta skierowana jest zarówno do osób, które poszukują pracy w pełnym wymiarze godzin, osób chcących podjąć pracę dodatkową oraz studentów ostatniego roku studiów lub studentów studiów niestacjonarnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. na adres poczta.pbi@gmail.com

Wyświetleń: 1450