Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 26.02.2020

Animator – praca w parku rozrywki

1zł
Adres: Rynek Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Park rozrywki dla dzieci Rabkoland poszukuje dynamicznych, uśmiechniętych i dobrze zorganizowanych osób, gotowych do podjęcia pracy w naszym obiekcie w sezonie 2021. To idealna opcja dla młodych osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy, jednak czekamy na ciekawych ludzi w każdym wieku!

Praca sezonowa: od kwietnia do końca września 2021.

Rabkoland to park, który już od ponad 30 lat przyciąga dzieci i całe rodziny. Dzięki świetnej atmosferze, którą czują nie tylko goście, ale również pracownicy, rozwijamy się z każdym rokiem. Dołączając do naszej ekipy staniesz się częścią wielkiej rodziny, której najważniejszym celem jest dostarczanie dzieciom radości!

Czego od Ciebie oczekujemy:
• Uśmiechu – warunek konieczny!
• Odpowiedzialności.
• Zamiłowania do pracy z dziećmi.
• Entuzjazmu, kreatywności.

Twoje obowiązki:
• Dobra zabawa z dzieciakami.
• Śmiech i wygłupy z gośćmi.
• Korzystanie z atrakcji i karuzel w stroju animatora.
• Puszczanie baniek, tańczenie... zobaczymy, do czego masz talent
• Pozowanie do selfie z gośćmi.

Co Ci oferujemy:
• Pracę w rodzinnej firmie o 30-letnim doświadczeniu.
• Świetną atmosferę i zgrany zespół.
• Pakiet szkoleń przed rozpoczęciem pracy.
• Elastyczny grafik pracy z godzinowym wynagrodzeniem.
• Zniżki pracownicze.

Prosimy o wysyłanie CV wraz z zdjęciem oraz opisanie w kilku słowach jaką osobą jesteś, jakie posiadasz umiejętności oraz czemu uważasz, że ta praca jest dla Ciebie.
Nie musi to być list motywacyjny – chcemy poznać Twoją energię

Pamiętaj o dodaniu w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyświetleń: 395