7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
Dodane: 16.11.2019

AGENT UBEZPIECZENIOWY- NOWY SĄCZ/LIMANOWA PRACA W BIURZE

Adres: Limanowa/Nowy Sącz Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Partner ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej specjalizującej się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych poszukuje pracownika.

Jeśli jesteś osobą, która dobrze czuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem, lubisz rozmawiać i szukać rozwiązań, które usatysfakcjonują Twojego rozmówcę, idealną branżą w której możesz odnieść spory sukces są ubezpieczenia.

osoba przyjęta odpowiedzialna będzie za prowadzenie nowo otwieranego biura w Nowym Sączu po wcześniejszym szkoleniu w Limanowej (1-2 miesiące).

WYMAGANIA:

- min. średnie wykształcenie

- niekaralność

- umiejętność realizacji celów sprzedażowych

- aktywność i zaangażowanie w działania sprzedażowe

- wysokie kompetencje interpersonalne

- chęć do nauki i rozwoju

- umiejętność obsługi komputera

- doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem

GŁÓWNE ZADANIA:

- wyliczanie oraz ofertowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń

- pozyskiwanie i obsługa Klientów

- reprezentowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

OFERUJEMY:

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- umowę o pracę

- szkolenia produktowe oraz z zakresu technik sprzedaży

- przyjazną i miłą atmosferę w zespole

Aktualne CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres:

ubezpieczenia.agent@onet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)."

Wyświetleń: 1779