Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

zespół na wesele

fosa 2010-10-19 13:04:30
witam! szukam ciekawej kapeli ażeby uczcić koniec swojej wolności. nie za bardzo interesują mnie rytmy w guście "majteczki w kropeczki" czy "jesteś szalona".. czy jest ktoś w stanie polecić mi jakiś dobry zespól? kogoś kto potrafi dobrze zagrać w rytmie lat 80, the beatles czy pink floyda. z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
Misia 2010-10-19 13:27:53
nie ma jak Gołecki!!! =D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2010-10-19 13:43:29
nie wiem czy słyszałeś/aś o Zespole Bartki (Nowy Targ/Maruszyna) słyszałam ich, bardzo ładnie grają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
fosa 2010-10-19 14:27:48
przyznam szczerze, że nie słyszałam jeszcze nikogo... nie mam pojęcia jak się za to zabrać. ale dziękuje bardzo, na pewno sprawdzę :)i czekam na więcej :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
madderr 2010-10-19 14:29:42
no nie ma to jak bawić się przy kawałkach z the wall :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
mam123 2010-10-19 14:59:26
www.zespol-mila.pl.tl polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
tycia018 2010-10-19 15:44:44
Sprawdź "Cyje zbóje" na wrzucie oraz Madeje/Babiorze...byłam na weselach z ich udziałem i są nie do przebicia;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
28122008 2010-10-19 15:55:23
Zespół Akcentt z Dobrej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
Kambodza 2010-10-19 16:31:57
Ja bym poleciła zespół z Mszany "Nie tacy byli"-nazwa..;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cyceron1 2010-10-19 16:36:22
a moze Dj? duzo wesel ostatnio prowadza DJ. maja kazdy rodzaj muzyki wedle upodoban do tego moze byc jeszcze wodzirej i impreza na maksa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
Hatfield 2010-10-20 09:43:41
Dokładnie byłem kiedyś w sierpniu chyba 22 w kinie i były tam poprawiny grane przez dj powiem Ci ze byłem w ciężkim szoku i to pozytywnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
fosa 2010-10-20 10:30:26
tylko czy dj poprowadzi oczepiny z jajem? nie byłam jeszcze na takim weselichu.. ale wszystko do przemyślenia. kojarzycie może ile dj ściąga za nockę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2010-10-20 12:16:29
jak jest sprawdzony dj, który juz prowadził wesela, to wystarczy popytać ludzi i się okaże czy prowadził z jajem czy nie. Mozna tak jak pisał cyceron, ze i dj i wodzirej. Bylam tylko na jednym weselu prowadzonym w pełni przez dj, i raczej same pozytywne opinie były. A przypuszczam, że i państwo młodzi zaoszczedzili.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
Hatfield 2010-10-20 12:34:59
fosa no to zapytaj kogoś z siwego kto grał wtedy znaczy 22 sierpnia albo jakiś kontakt do państwa młodych i wszystko będzie jasne :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cyceron1 2010-10-20 16:25:06
tak prowadzi oczepiny i inne zabawy dla gosci... jesli jest spoko Dj to sam poddaje propozycje zeby przyjechac do niego lub gdziec gdzie gra i zobaczyc jak sobie radzi... Hmm co do ceny to wiadomo nie ma wszedzie tak samo ale z tego co wiem to od 1500-2000 powinno byc :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
mistrzyni 2010-10-20 17:03:51
jak chcesz taka kapele, co gra wszystko - cos z przytupem i tradycyjnego dla starszego towarzystwa i cos z lat 80 i generalnie wszystko to tylko SOLTON BAND z Brzeska http://soltonband.pl/... mam nawet maly fragmencik video na youtube z piosenka "Im so excited" w ich wykonaniu - jak oryginal!!! grali na weselu mojej siostry, zagrali doslownie niemal wszystko - nawet disco polo jak ktos sobie zazyczyl, ale tez i najnowsze przeboje i goralskie i wszystko generalnie... podaj gg to podesle ci ten filmik z poprawin o ktorym mowilam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
licealistka 2010-10-20 19:23:43
Byłam na weselu z takim zespolem jakiego szukasz, swietna zaabawa, niestety nie moge przypomniec sobie nazwy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
Gogo 2010-10-20 20:15:16
http://www.primaband.pl Byłem na weselu gdzie ten zespół grał Profesjonaliści
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
tlen 2010-10-21 12:52:25
solton nie dziwne ze zagra wszystko jak grają z dysku to ja tez moge ku7pic organy i grac z dysku i tez zagram wszystko smiechhehhe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
mistrzyni 2010-10-21 14:36:06
no tak uzywaja podkladow, ale przy tym tez swietnie spiewaja i dzieki temu efekt jest niesamowity... zero falszowania, poprawnie wymawiane slowa obcojezyczne... wiele by tu wymieniac... A jak to okreslili goscie na weselu - czesto jest tak, ze wyjdzie 6 "grajkow" i nie wiedziec bedzie jak przy nich zatanczyc, a posluchac ich to meczarnia, a ten zespol, mimo ze tylko 3-osobowy sklad, to gra jak malo ktory!!! A powiedz mi, ktora kapela zagra dokladnie tak jak oni?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
mistrzyni 2010-10-21 15:11:36
a i jeszcze jedno - uzywaja podkladow i instrumentow... Jedno jest pewne - nie uzywaja "dudniacych" instrumentow (gitara basowa, perkusja), zeby zagluszyc falszowanie i nieczyste spiewanie!!! A zaimponowali mi jeszcze jedna rzecza - jeden z gosci na weselu poprosil o piosenke, ktorej niestety oni nie mieli w repertuarze... Poniewaz na drugi dzien mialy byc poprawiny, wokalista zespolu powiedzial, ze na poprawinach zagraja te piosenke - w domu poszukal i zgral podklad istrumentalny, przecwiczyli z dodatekiem instrumentow i zagrali w poprawiny ta piosenke... Ile kapel jest w stanie cos takiego zrobic?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2010-10-21 21:24:21
mistrzyni.. każda kapela jest w stanie przygotować jeden kawałek na drugi dzień, a nie tego samego. M<uzyka popularna jest na tyle banalna do zagrania, ze chyba tylko heavy metal mógłby być trudniejszy do szybkiej obróbki dla ewentualnego perkusisty. Będąc muzykiem wystarczy usłyszeć kawałek i nie problem odtworzyć. Wiem sama po sobie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
fosa 2010-10-21 22:12:09
nie spodziewałam się aż takiego odzewu :D serio ogromne dzięki. sprawdzam wszystko w miarę możliwości na bieżąco.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
mistrzyni 2010-10-22 14:39:59
No coz - kazdy ma swoje gusta i o gustach sie podobno nie dyskutuje... Ja wole zeby pol orkiestry zastapil jakis dobry podklad, puszczony z instrumentu zwanego "solton", a drugie pol, aby to byli profesjonalni muzycy, anizeli sluchac takich tlukow, ze tylko "bum bum" gitary basowej sluchac, a moze gdzies tam w tle jakis wokalista lub inny intrument... Fosa, jeseli ci zalezy na dobrej muzyce na wesele, nie zaleznie od tego czy to muzyka grana przez 6 grajkow, czy przez 3 przy wsparciu "soltonu" to polecam ci solton band... Decyzja nie jest latwa, bo niedawno borykalisy sie z nia wiec wiem co mowie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
tlen 2010-10-23 03:58:41
moim zdaniem jak ktos ma grac z podkładu to lepiej dj wziąc bo jesli ktos nazywa sie zespołem to powinien grac na żywo anie z podkładów i sztką jest zagrac na żywo dobrze niż z podkładu super a pozatym sprawdzic trzeba czy nie śpiewają z podkładów bo juz widziałem cos takiego i jeszcze jedno profesjonalni muzycy nie urzywają podkładów bo by im honor nie pozwolił poprostu i to by na tyle było
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
justyna23 2010-10-29 18:34:29
POlecam www.avangardaband.cba.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
md88 2010-11-03 19:09:37
Cyje zbóje - nie ma lepszego zespołu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
fiolekkk 2010-11-06 20:37:54
My też mamy Cyich Zbóji:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2013-10-09 02:39:44
Jeśli o mnie chodzi to z czystym sumieniem mogę polecić kapelę PISZCZKI z Podegrodzia. Grają muzykę ludową jak i współczesną, mają bardzo bogaty repertuar i do tego nie biorą dużo za swoje występy.

Telefon: 505-403-963 lub 511-050-138

Strona www:
http://zespolpiszczki.pl.tl
https://www.facebook.com/piszczki?ref=stream
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
renata2010 2014-01-18 19:06:04
Witam. Chciałam zapytać o zespół PrommPlus Tymbark.? Czy był ktoś na weselu na którym grali? Jak prowadzą weselę czy potrafią "zabawić"gości? Wszelkie uwagi o nich cenne!https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
malinka1318 2014-01-18 20:27:31
,,ZESPÓŁ WATRAwww.facebook.com/pages/Zespół-WATRA/1386974588195220?ref=hl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cacek 2014-01-18 20:38:40
Byłem na 3 weslach z zespołem PROMMPLUS oraz na festynach jak grali, jeżeli chodzi o spiewanie to fajnie, nie graja samych szybkich czy samych wolnych tylko tak na zmiane, fajne piosenki i ogólnie tez sie zastanawiam czy ich nie wziąść na swoje wesele, ale słyszałem też że jest jakis zespół KRÓLE z Starej Wsi i ze tez ponoć fajnie graja, bawił sie ktoś moze na weselu z ich udziałem?? albo moze jest w stanie podesłac jakis link z filmikiem lub piosenkami żeby po słuchać ich??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
renata2010 2014-01-20 16:19:11
Dzięki za odpowiedź.Wszelkie ew. uwagi dotyczące zespołów mile widziane. Co do Króli, to też słyszałam, że fajny zespół, ale nigdzie nie ma do nich namiarów, ani nagrań :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cacek 2014-01-20 20:12:21
no własnie, troche dziwne, nawet konkretnej opini nikt nie chce napisac i pochwalić sie że ktoś sie bawił na weselu gdy Oni grali
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
EarlGrey 2014-01-20 21:11:24
www.ThePrinceAndPal.pl

Głownie covery, choćby takie jak:

- Another brick in the wall
- Blame it on the boogie
- Can’t take my eyes off of you
- Get down on it
- Kryzysowa narzeczona
- Sing Sing
- What is love i wiele innych...

Oczywiście możemy się dostosować tematycznie do wymagań Państwa Młodych i ich Gości.


Pozdrawiam,
Earl Grey
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2014-01-22 20:26:23
Może po prostu nikt nie bawił się dobrze na weselu z ich udziałem i stąd brak dobrych opinii? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cacek 2014-01-22 22:39:25
no dziwie sie że nikt nie wspomnial że sie bawił przy nich i zadnego namiaru do nich nie podaje jak w przypadku innych zespołów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
kubab02 2014-01-23 10:32:47
Witam czytając pierwszego posta stwierdzam ze u nas takiej kapeli nie znajdziesz,mało zespołów gra na styl lat 80, the beatles czy pink floyda:D u nas na to nie ma popytu niestety nie ma sie co oszukiwac, moze warto posłuchac tego zespołu http://www.chrzaszcze.pl/, tylko wez pod uwage ze ludzie jednak dobrze sie bawią do kapel które grają na naszym terenie:D i nie koniecznie moze sie im podobac muzyka Twoich gustów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2014-01-24 20:57:40
Widocznie nikt nie był zadowolony z ich występu i dlatego nie zachwalają. Są o wiele lepsze zespoły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cacek 2014-01-24 23:58:17
kolego Wisak a Ty grasz chyba w któryms z tych zespolów?? bo ja tutaj widze krytyki i kompelmenty na temat innych zespolów a że na temat KROLI/KRÓLIKÓW nikt nie wspomniał to nie znaczy ze sie nikt dobrze przy nich nie wybawił albo że sa do bani, żadnych konkretów nie piszesz na temat tego zespołu tylko tak ogólnie bez konkretu ze sa do bani wg, Ciebie wnioskuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
cesarz87 2014-01-25 08:39:51
Najlepsi PRIMABAND na moim weselu tak dawali czadu ze ani na sekunde sala nie była pusta ba spiewaja w kilku jezykach. Z reką na sercu polecam wiem ze troche kroja za wesele ale warto.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
Jinxx 2014-01-25 12:45:26 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
konto usunięte 2014-01-26 08:03:11
@cacek:

Wskaż mi proszę, w którym miejscu napisałem, że on są do bani? Tylko wysnułem wniosek, że może nikt dobrze się nie bawił przy ich muzyce, skoro nie maja poleceń. Chyba nie sądzisz, że przepytałem wszystkich mieszkańców powiatu czy aby na pewno znają ten zespół :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
anula123456 2014-02-10 20:30:09
Witam :)
mam pytanie czy zespół "nie tacy byli " z Mszana Dolna gra pod domem młodych czy tylko na sali gdzie odbywa sie przyjęcie ??????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
kaczorek23 2014-03-24 14:42:01
polecam zespół KITA BAND POLECAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zespół na wesele
paulinka46122 2014-07-14 19:39:32
Grupa "Gołecki" świetna jest:0 Wesele prowadzą super hmm i głos wokalisty extra:) Polecam godnie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in