8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Zespół ALVARO- nie polecam

niezadowolony1234 2019-02-14 18:57:53
Zaznaczę na wstępie ,iż nie jestem członkiem innego zespołu ( bo pewnie to zostałoby mi zarzucone po tym co napiszę). Zespół pomimo, iż gra pod nogę i dobrze się do nich tańczy, ma dwa OGROMNE minusy. Jestem po prostu zażenowany tym, że zespół pomimo iż bierze duże pieniądze za zagranie wesela, potrafi oszukiwać w sposób bezczelny na dedykacjach! Dlatego polecam wszystkim parom ,które już ten zespół zarezerwowały aby głęboko zastanowiły się nad skrzynką/puszką na dedykacje (chociaż z tego co wiem od innych par, to i z tym zespół sobie radzi, biorąc pieniądze w trakcie grania) lub poproszenie gości w sposób dyskretny o włożenie do koperty tej sumy,która ewentualnie chcieliby przeznaczyć na dedykację. Do kolejnych minusów zaliczam długie przerwy "na papieroska". Goście bardzo na to narzekali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół ALVARO- nie polecam
panel 2019-02-18 15:52:43
nie Ty pierwszy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół ALVARO- nie polecam
niezadowolony1234 2019-02-19 10:54:47
Zdaję sobie z tego sprawę. Ale człowiek mądry po szkodzie. Na pewno nie polecę tego zespołu NIKOMU.
Daje się duże pieniądze za granie wesela. Opłaca się im wyżywienie. Efekt-odstawiają fuszerę, więcej mają przerwy jak grają i na dodatek oszukują na dedykacjach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół ALVARO- nie polecam
konto usunięte 2019-02-24 17:12:23
Ja również nie polecam. I zgadzam się z autorem wpisu w 100%.
Chyba poczuli się zbyt pewnie i zaczynają gwiazdorzyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół ALVARO- nie polecam
konto usunięte 2019-04-02 14:23:46
bez przesady... kwestia dedykacji to sprawa dogadania z parą młodą. Dedykacje na weselu to wymysł tylko rejonu limanowej. Byłam na weselu w rodzinie, gdzie grali. Para Młoda z okolic N. Sącza. Dedykacji było może kilka, na palcach można policzyć. Zapisali dokładnie kto, i ile wpłacił na dedykację - przy tej osobie, która ją zamawiała. Wszystko się zgadzało. osoba, która wpłaca tez niech sobie pilnuje co zespół zapisuje.
Zespół jak najbardziej godny polecenia. Każdy z nich jest dobrym muzykiem, aranżacje do utworach tworzą sami, to inne zespoły z regionu kopiują, co oni wrzucą w internet - za chwile kilka zespołów te same aranżacje robi, zero swoich pomysłów. Widzę, że zespół odniósł pewien sukces, to coraz więcej negatywnych komentarzy zbiera. Owszem, nie są najtańszym zespołem, ale uważam, że jako nieliczni z regionu są warci swojej ceny.

p.s. dodam od razu, że wiem co piszę, sama jestem muzykiem i słyszę co i jak grają. A i najważniejsze - nie znam ich osobiście, więc proszę nie posądzać mnie o sztuczne komentowanie "po koleżeńsku". :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół ALVARO- nie polecam
konto usunięte 2019-04-04 14:21:18
@malyszyderca
No nie do końca się zgodzę. Po naszym weselu dziwnym trafem zeszyt nagle zniknął i do dzisiaj się nie znalazł :) Co do tego,że grają super nie mam zastrzeżeń, ale żałosne jest to oszukiwanie na dedykacjach.
Zostali opodatkowani to szukają jak załatać dziurę? Nie polecę nikomu przez ich pazerność i kłamstwa (nagłe zniknięcie zeszytu). Wręcz rozradzam. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół ALVARO- nie polecam
scholastyka 2019-04-06 23:18:44
Przed swoim weselem zrobiłem przesłuchanie zespołów w internecie. Zespół o którym mowa powyżej został odstrzelony od razu u mnie (pomimo iż jeden z członków zespołu chodził wówczas do szkoły średniej z moim siostrzeńcem). Słyszałem, że są rozchwytywani ale nic w ich graniu szczególnego. Wziąłem zespół z Must be the musik, rewelacja a tańsi niż lokalni grajkowie. Żadnych dedykacji nie było i wszyscy mnie pytali- skąd ich masz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in