10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

Usuwanie pieprzyka

mariab 2018-07-02 14:00:49
Niedawno dermatolog wysłał mnie na konsultację do centrum onkologii w sprawie mojego pieprzyka na twarzy.. okazało się, że lepiej byłoby gdyby został usunięty. Piszę, bo mam nadzieję że ktoś opisze mi własne doświadczenia w tej sprawie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
BrightBlack 2018-07-13 21:31:50
Miałam usuwane trzy pieprzyki laserowo z twarzy. Po dwóch tygodniach nie było już żadnego śladu wszystko ładnie się zagoiło. Dosyć długo szukałam dobrego specjalisty, bo to jednak chodziło o twarz...Po dłuuuugich poszukiwaniach znalazłam !!! Bardzo polecam dr Roberta Bednarczyka, który przyjmuje w Limanowej. Zabieg robiłam prywatnie, dlatego czekałam jakoś trzy dni na zabieg, ale wiem też , że można na NFZ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
patrykkk 2018-09-05 11:50:55
Usuwałam dwa pieprze na nodze ale było to dawno i pani doktor już od kilku lat za granicą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
rys33 2018-10-01 15:40:07
Z usuwaniem pieprzyka radzę uważać. Warto porządnie to najpierw zbadać i iść konsultować to z dermatologiem nawet kilkukrotnie, bo można doprowadzić do powikłań. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
altaar 2018-10-09 21:02:30
Wydaje mi się, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko usuwać jak najszybciej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
patrykkk 2019-07-12 13:23:41
Nie wiem czy dobrze myślę, ale chyba w takiej sytuacji warto udać się do chirurga naczyniowego, który doradzi najbezpieczniejszą formę usunięcia pieprzyka . Słyszałem, że nowoczesną metodą przynoszącą najlepsze efekty jest laser, ale najlepiej abyś do skonsultowała ze specjalistą. Możesz poszukać [url=https://lekarzebezkolejki.pl/chirurg-naczyniowy/warszawa-7]chirurgów naczyniowych[/url] wpisując to hasło w wyszukiwarkę. Na pewno pokaże się sporo wyników i sprawdzić opinie i oceny na temat danego lekarza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
Zuzana 2019-07-15 08:36:40
Jeżeli pieprzyk jest "podejrzany" nie powinno się chyba usuwać go laserowo, bo wtedy nie ma możliwości zrobienia badania histopatologicznego. Ja niedawno usuwałam chirurgicznie pieprzyk nad ustami, wszystko się pięknie wygoiło, nie było żadnych powikłań. Zabieg robiłam prywatnie u dr Roberta Bednarczyka. Uważam, że nie ma co szukać daleko specjalisty, bo na miejscu jest naprawdę doskonały chirurg, którego szczerze polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Usuwanie pieprzyka
Wera012 2020-01-13 11:36:58
Ja zauważyłam u siebie podejrzanie wyglądający pieprzyk na plecach. Umówiłam się już na badanie dermatoskopowe do jednej z krakowskich klinik: https://cm-skopia.pl/uslugi/dermatologia-krakow/ o której słyszałam dobre opinie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in