7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
2168

Wydarzenia

tylko NIE MÓW nikomu .

konto usunięte 2019-05-11 20:13:16 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 20:14:43
poludnie,mol ,kojot ......nie powiecie nikomu???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 21:18:34
gdzie jestescie obroncy bandy pedofilow?????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Hiena 2019-05-11 22:05:38
@1221,, Tusika też gdzieś wcięło. Ten film to dowód, że KK to zło wcielone, zło w najczystszej postaci od dołu do góry. A jakie pyski zaskoczone mieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Hiena 2019-05-11 22:05:48
@1221,, Tusika też gdzieś wcięło. Ten film to dowód, że KK to zło wcielone, zło w najczystszej postaci od dołu do góry. A jakie pyski zaskoczone mieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Hiena 2019-05-11 22:09:02
@1221, polecam Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie – opublikowana w 2019 książka reportażowa francuskiego socjologa i dziennikarza Frédérica Martela. Przeczytaj zobaczysz kto to Wojtyła, Dziwisz itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 22:09:38
a te opasle biskupy dalej w zaparte ,.my niewinni !!nagonka na kosciol!! to dzieci chcialy byc gwalcone ??? jprd .wlosy staja deba .a jak po filmnie widac czarnym stawalo co innego na widok dzieci. niech wasz szlag !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Poludnie 2019-05-11 22:15:26
Weź młot i walnij się w swój pusty łeb, gdzie napisałam że bronię pedofilów, mieszacie wszystkich księży z błotem, nagonka na Kościół jak za komuny, szukaj pedofili wśród swoich i odwal się od normalnych ludzi !!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
daniel393 2019-05-11 22:33:40
"bandy pedofilow" ???
Skoro tak stawiasz sprawę, to nie dziwi mnie, że nikt nie odpowiada Tobie.
Ja również nie będę wdawał się w dyskusję - chyba nic nie rozumiesz...
Nikt tu nie będzie "bronił" pedofilów, wręcz przeciwnie! Ale Ty (zdaje się) próbujesz tutaj utożsamiać księdza z pedofilem, na to nie ma zgody! - owszem, w Kościele jest bardzo wiele zła (jak wszędzie), bo tworzą go zwykli, grzeszni ludzie, mamy też do czynienia z "przebierańcami" w sutannach, którzy próbują zniszczyć Kościół od środka, wielu milczy wtedy, gdy trzeba zabrać głos, z drugiej strony, jest wielu duchownych, którzy idą drogą Chrystusa i są Jemu wierni (są w znacznej mniejszości - przyznaję), ale jeśli Ty zrównujesz księdza z pedofilem, to coś tu jest nie tak. Tyle z mojej strony w tym temacie.
PS. Kościół teraz przechodzi próbę - to musi się stać, być może nie zostanie wiele z tego co znamy, bramy piekielne jednak go nie przemogą! Pan nasz Jezus Chrystus to zapowiedział. Każdy z nas stanie kiedyś w Prawdzie i przed Prawdą (bez znaczenia jaki strój nosi...).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 22:34:13
pedofile nie sa normalni,chyba ze sadzisz inaczej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 22:38:26
tak tak .daniel szatan napuszcza zlych ludzi zeby oni szli do seminarium zostali ksiezmi i pozniej gwalicili dzieci zeby zniszczyc kosciol. pieprzycie glupoty ktore wmawia wam wasz swietobliwy poczawszy od wikarego skoczywszy na pierwsszym najwazniejszym . nigdy wina czarnych pedofili tylko ktos chce znioszczyc kosciol . lekarstwa zazyte jak mysle juz ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 22:43:03
daniel zgody twojej nie potrzebuje na utozsamianie kogokolwiek z czymkolwiek. daniel .....tylko NIE MOW nikomu .. dobrze??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
daniel393 2019-05-11 22:46:23
@1221
Ty też masz czas na przemyślenia, ile go zostało - nikt z nas nie wie... Dobrej nocy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-11 22:56:29
ty nie wiesz. ja nie wiem .banda pedofili w sutannach tez nie wie......ale wczesniej pouzywa na waszych dzieciach. eh co tam .wszak przebaczac trzeba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-12 09:43:36
Jest tu parę osób jak @hiena czy @1221 którzy padli ofiarą pedofilii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-12 10:02:51
dzien dobry west. pozdrawiam Cie rowniez.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
zajec 2019-05-12 10:17:56
Zadziwiające jest to, że nasze kolejne władze państwowe , łącznie z komunistycznymi , skutecznie chroniły kościelnych pedofilów od odpowiedzialności karnej. Dopiero oddolny ruch społeczny spowodował wymuszoną reakcję władz, bardzo skromną, niemrawą i ograniczoną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Hiena 2019-05-12 10:29:41
@west, dziękuję za troskę ale bądź spokojny, nie udało im się. Martwi mnie jednak jak Tobie i wielu innym zryli łby dla potrzeb własnych...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
konto usunięte 2019-05-12 11:37:49
Dziękuję za troskę o moją osobę. Łączy nas troska o stan nie swojego umysłu. Każdy świadczy o tym czego doznał. Ja spotkałem się z dobrem ze strony Kościoła i Kapłanów Wy musieliście doznać jakiegoś urazu. Obojętny człowiek nie ujawnia tak wielkiej nienawiści.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Poludnie 2019-05-13 07:44:31
west, w samo sedno, ja też żyje już parę lat na tym świecie, ale zawsze z Księżmi, Kościołem było nam po drodze, myślę że najwięcej jadu wylewają ci którzy z Kościołem nie mają nic wspólnego, mam na osiedlu takiego który w Kościele jest tylko wtedy gdy dziecko ma sakramenty, ale nie usłyszysz nic dobrego na Księży tylko nienawiść, większość takich Judaszy chodzi po tym padole !!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
DRKidler 2019-05-13 11:06:22
I to jest skandal. Czekałem na jakieś doniesienia z internetu, jak pod chałupę Flaszki-Głodzia o szóstej podjeżdża ekipa od Ziobry błyskając szklankami. I wyciągając pijaczynę w majtach do aresztu wydobywczego. Zabrakło jaj, jak zwykle.
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60311721_2499313973425487_3773932065859305472_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=7626190f40589e451d89e74fadeb1cbb&oe=5D62BC08
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
Przemek217 2019-05-13 18:58:29
@daniel393 @Poludnie @west Obserwuję Wasze komentarze i wydaje mi się że nie rozumiecie po co ten film powstał? Powstał po to żeby pokazać system w którym takie niewinne dziecko miało nieprzyjemność się znaleźć czyli Kościół. W normalnym świecie nauczyciel pedofil trafia za kratki a nie do pracy w innej szkole ale w wielkiej korporacji jaką jest Kościół nie dział to w ten sposób i tu tkwi największe zło kościoła! Ktoś uczący z ambony jak masz żyć po mszy lub rekolekcjach robi takie rzeczy i niestety bezkarnie bo każda zgłoszona sprawa nie została ścigana przez organy do tego stworzone. Przeniesienie do innej parafii nie jest karą!! A o co chodzi hmmm jeśli nie wiadomo o co chodzi chodzi o kasę czyli odszkodowania. Nikt nie twierdzi że wszyscy księża są beee bo też znam takich z faktycznym powołaniem i to się chwali. Chodzi o system i rozliczanie tych którzy psują kościół od środka!! Jeśli nasi biskupi wiedzą i nic z tym nie robią tylko przenoszą gdzieś żeby sprawa ucichła to nie jest to normalne? sami chyba przyznacie mi rację? Kościół powinien respektować prawo kraju w którym egzystuje!!! A poza prawem danego kraju są również normy moralne których sam kościół naucza a sam wykracza poza ich ramy! Chorych ludzi powinno się izolować a nie przenosić żeby zarażali innych!!! Takie jest moje zadnie i nie uderzam w wiarę katolicką bo jestem wierzący tylko system w którym kościół prosperuje Kasa kasa i jeszcze raz kasa bo o to w tym systemie chodzi!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tylko NIE MÓW nikomu .
jacek51m 2019-05-13 23:13:59
Zostawmy to bez komentarzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in