10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Światłowód orange - kiedy rozbudowa w danych rejonach

rtx3s 2019-09-16 17:33:39
Witam serdecznie. Z niecierpliwością czekam na rozbudowę światłowodu Orange. Czy ktoś posiada informacje jakie są plany rozbudowy? Chodzi mi o ul. Matki Boskiej Bolesnej w stronę Mordarki z przyległymi ulicami (np. Gajowa)? Byłem w salonie Orange, ale nic konkretnego się nie dowiedziałem, otrzymałem tylko informacje że "jest w planach" tak jakby każdy był tą informacją zbywany. Kogo można zapytać konkretnie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Światłowód orange - kiedy rozbudowa w danych rejonach
KaKropka 2019-09-16 21:50:36
Zamów sobie rozmowę na stronie Orange, ale obawiam się że wiele więcej się nie dowiesz. Standardowo na razie budują sieci w blokach lub gęsto zabudowanym obszarze, podobnie jak Intersieć. Reszta pewnie później jeśli w ogóle będzie podłączana...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Światłowód orange - kiedy rozbudowa w danych rejonach
konto usunięte 2019-09-20 08:09:04
Z Orange jest cięzki temat ,oni wolą doić klientów na tym co maja juz podłączone czyli kable miedziane.Jak w danym terenie jest mało domów to dla Nich jest to nie opłacalna inwestycja . Nie dbają o rozwój infrastruktury swojej wcale.Podejdz do intersieci i pogadaj oni choć sie starają.Orange obiecuje zeby tylko podpisać umowę ,to samo Netia robi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in