17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

stomatolog Cecylia Czochara

kylie 2014-09-01 16:53:00
Witam, co sądzicie o tej pani?
Ja osobiście ODRADZAM i ZDECYDOWANIE NIE POLECAM jej usług! Jeżeli chcecie uniknąć niepotrzebnego cierpienia lub/i wyrzucenia pieniędzy w błoto to idźcie do innego stomatologa. Żeby nie być gołosłowną np. zakłada plombę 3x na tego samego zęba (za każdym razem po 2 tyg wylatywała) po czym ostatecznie stwierdza, że się poddaje a pacjenta zostawia z dziurą w zębie. Znajomi mają jeszcze gorsze doświadczenia..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
konto usunięte 2014-09-01 17:33:29
@kylie ja sądzę, że ta pani to bardzo dobry stomatolog i znam parę osób które to potwierdzają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
kylie 2014-09-02 12:53:28
hmm, tylko jedna opinia? no cóż, to daje wiele do myślenia ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
paweell 2014-09-02 14:48:56
hmn, tylko jedna negatywna opinia to daje bardzo dużo do myślenia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
Dziod 2014-09-02 15:15:09
Ta Pani to koszmar mojego dzieciństwa. Tak mnie zraziła do siebie,że długo bałem się dentysty dopóki nie znalazłem profesjonalnego i z miłym podejściem do pacjenta stomatologa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
konto usunięte 2014-09-02 18:02:54
@kylie jedna odpowiedź daje Ci wiele do myślenia? Chyba nie tylko z zębami masz kłopoty:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
kylie 2014-09-02 20:49:09
zi2po91 to, że ty nie opanowałeś prostego procesu myślowego jakim jest dedukcja, to nie znaczy, że inni nie posiadają tej umiejętności... ;] nie martw się o mnie, w porę zorientowałam się, że należy iść do innego stomatologa i dzięki temu mam piękne i zdrowe zęby, których z pewnością mógłbyś mi pozazdrościć :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
kardynalek3 2014-09-02 20:50:55
zi2po91 Ty to chyba na usługach Pani doktor jesteś co? Sam miałem wątpliwą przyjemność korzystania z usług Pani stomatolog i ehh jak ja się cieszę, że zmieniłem dentystę. Niech podsumowaniem będzie tylko pytanie mojego aktualnego stomatologa "jakbym ja lepiła taką gliną to by mi zabrali licencję :P"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
konto usunięte 2014-09-02 22:43:21
No proszę i wystarczy mieć odmienne zdanie na czyjś temat i od razu ktoś snuje jakieś domysły. Powiem tak plomby mam już długie lata i nie mam z nimi żadnych kłopotów.

@kylie, odniosłem się do Twoich domysłów w sposób dosyć arogancki ale właśnie dlatego, że były one nie trafione. Jeśli już mam być bardzo precyzyjny, czego nie lubię w dyskusjach na tym forum ale zostałem niejako do tego zmuszony, to o jakiej dedukcji tutaj mówimy?(chociażby na podstawie jakich przyjmowanych za pewnik przesłanek) no jeśli Pan/Pani chce sobie schlebiać mówiąc, że potrafi dobrze dedukować, to proszę nie robić tego na podstawie jednego mojego postu, bo jest to co najmniej zabawne. @paweell napisał słusznie i powinienem w podobnym tonie odnieść się do wspomnianej wypowiedzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
Afirmacja 2014-09-03 08:20:26
chodziłam do tej Pani z synkiem pół roku i jestem zadowolona wszystkie zęby wyleczone, bez problemu poza tym uważam że ma podejście do dzieci i możliwość przyjęcie bez długich kolejek na nfz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
kylie 2014-09-03 12:08:28
zi2po91...zakładając temat prosiłam o opinie na temat usług pani doktor, a także chciałam ostrzec nieświadomych. To miło, że masz tyle wolnego czasu, przeglądasz każdy topic i wręcz czujesz obowiązek komentowania (z kolei to, ze zostałeś do czegoś zmuszony wręcz mnie rozbawiło :D ), jednak moim celem nie była głupia dyskusja i słowne przepychanki. Zatem czas skończyć tę bezsensowną wymianę zdań, każdy ma swoje doświadczenia z ową panią doktor. Ja (zresztą widzę, że nie tylko ja)niestety przykre.
Pozdrawiam i życzę samych zdrowych zębów!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: stomatolog Cecylia Czochara
fanaticus 2014-09-07 09:02:18
jeśli chodzi o mnie też miałem przyjemność leczyć zęby u p.doktor wyglądąlo to tak terminy spotkań były ustalane co dwa dni nie wiem czy było to spowodowane brakiem klientów(z każdą wizytą nikogo w poczekalni nie było ani przed ani po) natomiast jeśli chodzi o samo leczenie po pierwszej wizycie już było dość ale byłem zmuszony iść na kolejną bo pani doktor postanowiła rozwiercić dwa zęby naraz:?drugiego mi zatruła co się póżniej okazało że bez potrzeby ..i tak było za każdym razem co mnie bardzo irytowało bo powinna chyba ustalić ten fakt ze mną ..dopłacałem niby do lepszych plomb 90zł na pytanie dlaczego tyle to odp.że ząbek był z dwóch stron leczony hmm nie rozumiem..z każdą wizytą coraz więcej płaciłem ..niektórzy mówią że plomby kiepskie mi jak narazie się trzymają (skoro tyle kosztowały)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in