17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

Przesyłki Kurierskie Siódemka.

kankuk56 2014-11-15 13:03:52
powiedzcie mi co to za odpowiedzialna firma której mamy powierzać nie raz bardzo pilne i ważne przesyłki do doręczenia gdyż one nie dochodzą do odbiorców ?
dnia 12 listopada (wtorek) została do mnie wysłana paczka za pobraniem za nie małą kwotę. 13 listopad (czwartek) paczka była już w magazynie na ulicy fabryczniej w Limanowa-sowliny. O 9 rano tego samego dnia dostałem sms że paczka została przekazana kurierowi do doręczenia i od tego czasu cisza.
Dziś postanowiłem zadzwonić na infolinie, a tam z oburzeniem Pani oznajmiła mi że w czwartek jak i piątek kurier próbował ale bez skutku skontaktować się ze mną. Zaczęła bronić swoich pracowników, poprosiłem jej przełożonego do telefony gdyż pani była nie kompetentna lecz jej zdaniem jest to nie konieczne. Pani dopiero się uspokoiła po tym jak zagroziłem jej skargą i sądem. Paczka ma być w poniedziałek od godziny 8-20 a miała być w czwartek ( przez nią wszystkie prace poszły do ...) Po prostu śmiech na sali...
Jak i powierzać przesyłki ? no nie da się najlepiej wybrać inna firme ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
konto usunięte 2014-11-15 16:11:36
Zawsze możesz złożyć skargę. Poza tym Siódemka raczej nie zatrudnia kurierów tylko współpracuje z nimi na zasadzie własnej działalności gospodarczej albo umów w stylu zlecenia (musisz mieć własne auto - najlepiej duże - i telefon). Może dlatego, że tam "każdy sobie rzepkę skrobie" to panuje taka samowola?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
antoni 2014-11-16 13:52:00
Witam, magazynu siódemki niema w Limanowej, jest na fabrycznej siedziba DPD , jesteś pewny jaka to firma ? Jeśli masz numer listu to możesz sobie aktualny status przesyłki sprawdzić w necie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
chlop 2014-11-16 15:52:27
@Antoni- Firma DPD kupiła Siódemkę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
Julek 2014-11-16 18:35:09
Ostatnio to ta firma niestety wypada najgorzej ze wszystkich firm kurierskich. Niedawno oczekiwałem na przesyłkę. Domownicy pełnili dyżury, co i tak objawiało się dwukrotnym wpisem na stronie śledzenia przesyłek "avizowano"
Dopiero interwencja u nadawcy przesyłki spowodowała jej dostarczenie trzeciego dnia pobytu tejże w Nowym Sączu.

Jak kurierowi nie po drodze, to twierdzi, że wystawił avizo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
misiek196 2014-11-16 19:03:46
Jeżeli chodzi o firmy kurierskie to z siódemką jak do tej pory nigdy nie miałem problemu, uprzejmy kurier i możliwe szybkie przesyłki podobnie z DHL, ale za to z DPD to zawsze mam przejścia z kurierem, a to nie może w tym czasie przyjechać, a dzwoni 5 minut przed przyjazdem i zdziwiony, że akurat nie ma mnie w domu. A to znowu jakieś inne problemu, a np.: z siódemki zawsze dzwonił rano by się umówić, że np.: będzie po 12.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
antoni 2014-11-16 20:55:53
DPD nie kupiło siódemki a łącza się... do 4 lat będzie połączenie.... tak ostatnio czytałem na onecie...


z siódemki też dzwoni zawsze kurier miły i prosi o przygotowanie kasy oraz umawia się na dana godzinę....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przesyłki Kurierskie Siódemka.
chlop 2014-11-16 21:04:27
@Antoni-Dpd informuje swoich klientów "Uprzejmie informujemy, że 1 października 2014r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów udzielił zgody DPD Polska na sfinalizowanie transakcji zakupu firmy kurierskiej Siódemka S.A.

Głównym celem transakcji jest podniesienie Państwa satysfakcji ze świadczonych przez nas usług kurierskich - stawiamy na zindywidualizowaną ofertę zgodną z potrzebami każdego Klienta oraz naszą większą dostępność na terenie kraju i Europy.

W najbliższym czasie nic nie zmieni się w sposobie obsługi naszych Klientów. Obydwie firmy będą działać jako odrębne podmioty w ramach jednej Grupy Kapitałowej DPD Polska, a pełne połączenie nastąpi w późniejszym terminie. "
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in