14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Proboszcz z Dobrej

konto usunięte 2014-04-22 13:22:31
Witam chciałem się podzielić pewna refleksja.Otóż. Ks Proboszcz w Dobrej ostatnio strasznie mnie zasmucił z powodu tego, że liczy się tylko kasa. Podam pewien przykład ostatnio jakaś grupa parafialna złożyła się na nowy dywan przez środek Kościoła jest rozłożony. Rodzice osób bierzmowanych(wiem to z pewnego źródła) poprosili aby na tą uroczystość go rozłożono. Jednak dostali odpowiedź, że nie zostanie rozłożony gdyż rodzice się na niego nie składali. Więc pytam dla kogo jest ten dywan? Ta postawa bardzo mnie zabolała jako katolika. Co o tym sądzicie?? Zapraszam do dyskusji...

A druga sprawa to wygląd Kościoła parafialnego. Ok wszystko z nim w porządku jednak gdy nadchodzi mrok napis nad drzwiami robi się niebieski. Wydaje mi się, że to strasznie szpeci Kościół i jego wygląd. Nie wiem czemu to ma służyć ale po prostu taki podświetlenie moim zdaniem w ogóle tam nie pasuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-22 15:12:31
odp:dywan jest dla grupy paraf.która go kupiła :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-22 22:44:27
Kolor niebieski jest kolorem maryjnym, o czym każdy katolik wie, natomiast brak nowego dywanu na bierzmowaniu świadczy wyłącznie o skromności i pokorze bierzmowanych i ich czcigodnych rodzin. No, chyba, że zamiast sfery duchowej liczy sie dla nich miękkość i kolor podłoża :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-23 07:34:31
No to teraz ja się też zapytam dla kogo jest ten dywan? po co sie składać i wydawać kasę na takie głupoty skoro się z nich nie korzysta.Postawa księdza z Dobrej nie jest budująca dla ludzi niech weżmie przykład z proboszcza z Jurkowa,dzisiaj kiedy krytyka dosięgła też księży słusznie w większości przypadków to za proboszczem jurkowskim ludzie poszliby w ogień, nie mam na myśli tylko starszych pań ale młodzi na niego złego słowa nie powiedzą.Księża bierzcie przykład z takich jak ten bo inaczej sami zabijecie wiarę w ludziach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-23 08:16:36
Proszę bardzo - numer na plebanię w Dobrej 3330016. Odważni katolicy niech dzielnie dzwonią i spytają ks. Proboszcza dla kogo jest dywan, skoro to takie ważne i budujące. I niech swą odwagą zaświadczą, że są kimś więcej niż tchórzami zakładającymi żenujące wątki na portalu pod przykrywką zaniepokojonych wiernych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
aga2 2014-04-23 08:38:02
Dinozaur, dlaczego sądzisz, że ktoś jest tchórzem? Forum jest też jakąś formą demokracji, której brakuje w Kościele najczęściej w tym prowincjonalnym. Wybory też są tajne i nikt tych ludzi nie nazywa tchórzami. Prawda jest taka, że zdecydowana większość proboszcz nie słucha parafian, a rady parafialne to jest tylko fasada demokracji w Kościele
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-23 08:55:43
Zdecydowanie mylimy pojęcia....tajne wybory nie służą opluwaniu ludzi, natomiast poruszanie tego typu tematów niestety tak. Po co zastanawiać się publicznie nad sprawą dywanu, skoro można zapytać u źródła ? Ciekawe kiedy zaczniemy zastanawiać się nad tym, czy mina pana X wyraża smutek czy rozdrażnienie... niestety, ten portal staje się miejscem plotek i oczerniania. Jeśli ktoś nie ma swojego życia, żyje małostkowym życiem dywanu. Powodzenia i gratuluję pokazania prawdziwych twarzy katolików, żyjących przykładnie i bawiących się osądzaniem bliźnich... po Bożemu :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
bezsciemy 2014-04-23 10:32:19
jak mawiał klasyk: jest człowiek jest problem nie ma człowieka nie ma problemu, to może niech już zrezygnuje z tej parafii i skończy się pisanie na forum o proboszczu z Dobrej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
alek 2014-04-23 11:01:23
spoko, nigdzie nie odejdzie, kasa go tu trzyma:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-23 12:42:40
Nie ten to następny, żaden nie spasuje dobrzańskiej dywanowej szlachcie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-23 13:33:50
Wychodzi na to , ze plotke rozpuscily mamuski zajmujace sie bierzmowaniem , bo chyba ksiadz proboszcz z dobrej doskonale wie kto byl u niego i kto pytal o dywan ! brawo! ze tez kufffa ludzie nie maja sie czym zajmowac! banda plotkarzy szukajacych taniej sensacji! ksiadz powinien za mordy takich wziasc i nauczyc rozumu!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Tusik 2014-04-23 14:16:36
Wydaje mi się, że w takich uroczystościach co innego jest najważniejsze i skupianie się na dywanie - zakładając o nim temat na forum z żalami na księdza - przypomina mi bardziej myślenie o prezentach na Komunię czy Bierzmowanie, a nie to co najważniejsze wtedy. No, chyba że to jakiś latający dywan. ;-)

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-23 14:53:31
Ta dobrzańska banda plotkarzy zapomniała co ks Proboszcz zastał gdy przyszedł!A mianowicie jeden wielki syff! Kościoł był w środku brudny, wokół stare zniszczone betony, na parkingu błoto do kolan , stary kościoł otoczony był rozwalającym się murem , na cmentarzu kolejny syyf, podwórko plebani zaniedbane i brudne, dach kościoła rdzewiał, o dachu plebani nie wspomne tak dopiero było dziadostwo, zamiast kwiatów rosły pokrzywy! Takie bogactwo zastał w dobrej obecny proboszcz!!! A co zrobił???!!! Wnetrze kościoła zostało pięknie odnowione, chodnik wokół, oświetlenie , które nocą pięknie oświetla Sanktuarium , parking cały w kostce , tyle miejsc parkingowych, plebania pięknie ogrodzona , piękne kwiaty, czyściuteńko, aż miło popatrzyć, przecież to wizytówka parafii! Zabytkowy kościół otacza pieknie odnowiony mur, drzewa doprowadzone do porządku i ładu, chłodnia dla zmarłych , cmentarz ogrodzony , powiekszony, dodatkowe miejsca do pochówku, drzewa również przycięte , az miło spacerować alejkami cmentarza ! I ktoś jeszcze potrafi takie oszczerstwa pisac pod adresem proboszcza o dywan! państwo dobrzańskie się odezwało, jakie wymagania maja, w kosciele perskich dywanów chca a w domu jeden wielki gnoj maja! dziady !!!! zanim cos napiszecie zastanówcie się ile jest w tym prawdy i jaka to prawda!!! zreszta dobra słynie z plotkarzy !! Nikt z was nie ma odwagi podejsc do Proboszcza i powiedziec mu prosto w oczy to co tutaj skrobiecie ! bohaterowie !!!! żal mi księdza , że przyszło mu miedzy takimi ludzmi pracować! ma zapłate za to co zrobił!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-23 17:17:19
Tiktak, z ust mi to wyjąłeś/wyjęłaś... Szkoda jednak rzucać pereł między wieprze, bo i tak nie zrozumieją;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-23 18:10:44
coś mi sie wydaje po stylu pisanie że tiktak i dinozaura to jedno ciało:D:D:):):):?:?:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-23 22:02:38
Tiktak....to i tak dziwne, że nie robią nas katechetami, albo ministrantami, ewentualnie radą parafialną :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 07:53:30
Dinozaura szlag mnie trafia jak czytam takie oskarzenia pod adresem niewinnego proboszcza! Jeszcza go porownuja do ksiedza z jurkowa! Obydawj sa bardzo pracowici i wiele zrobili dla swojej parafi! Ks Proboszcz jest za dobry, za spokojny! dobra to banda obludnych plotkarzy i szumowin, ludzi podlych i zawistnych! gdyby byli inni staneli by murem za swoim proboszczem ! a tak szukaja tylko taniej sensacji, aby tylko podjudzac na forum ! o kim to swiadczy? masz racje ks, Proboszcz to prawdziwa perła, a dobrzanie to dzikie wieprze na gnoju wychowane! Dla kogo to wszystko Proboszcz robi ? dla siebie ????!!!! Jemu potrzeba się męczyc i szarpac ??? dla Was dobrzanskie oszolomy !!! Ci co rzucali takie oskarzenia powinni zalozyc nowy temat pod tytulem PRZEPRASZAM i przynajmniej anonimowo przeprosic ksiedza !!!! mam nadzieje , ze maja tyle ambicji i honoru w sobie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-24 08:33:59
tiktak uważam, że dobrzanie wspólnie razem powinni wystąpić o ujawnienie kto kryje sie za nickiem tiktak, potem też wspólnie powinni złożyć doniesienie na policję.To, że w ten ordynarny i ubliżający sposób obstajesz za proboszczem znaczy tylko tyle, że stawiasz go w bardzo złym świetle,niektórzy różnie myślą kto to pisze.Ludzie w Dobrej to nie wieprze ani dziady, ciężko pracują na to aby coś mieć i dobrze wychować swoje dzieci, płacą też składki na kośció iutrzymują służbę kościelną i dlatego mają prawo zapytać KTO będzie chodził po dywanie jeśli dla bierzmowanych on jest niedostępny.To nie jest średniowiecze że można ludzi wziąć za mordy i je zamknąć a kasę od nich brać dzisiaj ludzie są wykształceni i myślą a ty jesteś prymitywem tak jak twoje wypowiedzi na tym forum, ale prawo w Polsce powinno chronić ludzi obrażanych i mieszanych z gnojem i dla przykładu powinni cię ujawnić i odpowiednio ukarać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 09:25:37
Tak, ukarać tiktaka za to,że prawdę o nabożnych dobrzanach ośmielił się powiedzieć. Wszak to naród nieskalany, odważny i tkacki, bo najbardziej na świecie dba o dywany i troszczy się o ich losy, bardziej niż o swoje własne....:D:D:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 09:29:25
Aaaa i pytanko- to ks.proboszcz na siłę kasę od ludzi na dywany ściąga? Ogłusza i zabiera? Podstępnie okrada? W naiwności swojej sądziłam, że ludziska z własnej woli dają, a potem nie trąbią na ten temat na limanowskim forum :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-24 10:09:13
Ludzie!!! Ogarnijcież się, dajcie se dupie siana i zajmijcie się ogródkami i koszeniem trawy, żebyście mieli piękne zielone dywany przed chałupą a nie tu pierdoły wypisywać po świętej spowiedzi i komunii wielkanocnej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-24 10:09:24
Ha ha ha własna wola, przymus,podświadomośc, psychologia, tradycja,opinia, owczy pęd...duży zasób słownictwa można by użyć a tak na marginesie ciekawe i to bardzo ciekawe kto ukrywa sie pod tymi dwoma nickami, bo takie skrajne opinie to ciekawy portret psychologiczny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 10:14:47
paprotnik ty to mnie mozesz najwyzej w dupe ocalowac :D dinozaura oni troszcza sie o koscielne dywany bo wlasnych w domach nie maja , dla nich to chyba nowosc :o)masz calkowita racje narod dobrzanski taki odwazny i nieskalany tylko pod jakim wzgledem ! mamy tutaj takich kilku oszolomow , widac co soba reprezentuja! ale wiesz co jak trwoga do to do Boga leca do ksiedza , prosza o msze o modlitwe , wtedy nic im nie przeszkadza nawet czy w kosciele dywan jest czy go tez nie ma ! jak umiera ktos z rodziny tez do ksiedza zeby sie modil za delikwetnta! jak sie dziecko rodzi do ksiedza, jak slub do ksiedza , do komunii do ksiedza , do bierzmowania do ksiedza i dobry wtedy jest ! kuzwa jak te debile sie spowiadaja ?? po co na msze do kosciola chodza , jak ksiedza po koledzie do domow przyjmuja ?? oj masz racje narod obludny i falszywy! a tu ksiadz nikomu z kieszeni nic nie wyciaga , nic na sile !!! paprotnik zajmij sie soba bo chyba problemow swoich masz sporo, ale tak juz jest ze cudze pod lasem widzisz a swojego pod nosem nie !:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 10:29:30
parotnik ty chyba jestes szczegolnie zafascynowana ksiezmi chcesz sie im podlizac , a w szczegolnosci ksiedzem z jurkowa tylko nie wiesz jednego , ze to madry facet i takie gierki go nie interesuja ! on nawet na ciebie nie spojrzy wrecz przeciewnie odwraca glowe w druga strone bo mdli go na sam widok. wez sie kobieto ogranij zrob cos z soba bo naprawde straszysz wygladem ale tak to juz jest jak ktos zachukany i zakompleksiony jest w realu robi kariere na nacie dowartosciowujac sie komentarzami . ciebie nawet nie warto kijem szturchnac ..tak wiec smaruj do rosmana kup jakies kosmetyki i poprawiaj soebie ten swoj brzydki pyszczek! choc wiem , wiem bedzie ciezko bo limanowa in to dla ciebie caly swiat i jedyny przyjaciel ,baaa wirtualni przyjaciele , bo w realu ich brak
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 10:38:54
Paprotnik....napisz rozprawę psychologiczną. Tytuł już masz "Gdzie jest dywan?". Bohaterowie tiktak i dinozaura. Miejsce - nieskalana Dobra :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-24 11:27:15
tiktaku masz duże rozeznanie kościelne w dobrzańskim środowisku, wiesz kto daje na mszę, kiedy i jak się spowiada i jakie to gnoje i szumowiny ta wiedza jest bardzo ciekawa, warto by ją wykorzystać do jakiejś rozprawy naukowej na tem.np.perła między świniami, pomyśl nad tym a nie przenoś nienawiści do dobrzańskiego ludu na biednego paprotnika, który tylko chciał bronić godności ludzi z Dobrej tak brutalnie i z jakąś nienormalną pasją i zaciętością zaatakowanej.Masz jakiś wielki problem natury psychicznej i próbujesz atakować, ośmieszać, wyzywać, gnoić ludzi.Zgłoś się więc do specjalisty, powinien ci pomóc zanim nie jest jeszcze za póżno, chociaż czytając twoje ordynarne teksty już przeholowałeś i pomoc powinna już być w twoim przypadku przymusowa, bo taka nienawiść do ludzi może być niebezpieczna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 11:49:08
paprotnik napisz rozprawke o tobie ty bedziesz w roli glownej choc jestes podobna do maciory znana jestes kobieto z tych twoich psychologcznych powiedzen i nie trudno sie domyslic kim jestes kuzwa jaki ten sswiat maly. pieprzysz farmazony o dywanie a sama zamiatasz swoje problemy pod dywan buhahahah dobrze ze nie ten koscielny buhahahah dinozaura paprotnikowi juz nic nie pomoze to kobieta zyjaca w swiecie fantazji i iluzji szukajaca taniej sensacji! paprotnik obiecuje ci ze ile razy wejde na net a ty bedziesz tyle razy pojade po tobie jak po dzikiej swini
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
paprotnik 2014-04-24 11:56:45
Jako, że z osobami chorymi psychicznie nie powinno się wchodzić w dyskusję, tak ja już więcej nic nie napiszę żeby cię więcej nie rozdrażnić, natomiast wiedz że za takie obrażanie redakcja będzie musiała podać twoje dane, nie jesteś tak naprawdę anonimowy i bezkarny.Prawo polskie też ma paragrafy na takich co obrażają w necie i chroni tych obrażanych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 13:14:34
Ksiądz na ambonie powinien ujawnić nasze nazwiska, w końcu kto jak kto, ale to On tutaj był głównym tematem pomówień. A wtedy założymy wątek - ogłoszenia w Dobrej i ...zaczniemy od początku. Paprotnik -nie poddawaj się;););)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 17:19:06
Dinozaura jest ZA!!!!! ujawnieniem nazwisk wtedy proboszcz pozna swoje OWIECZKI buhahahahha paprotnik ciekawe jaka bedzie twoja mona i czy nadal bedziesz taka cwana ! ja sie nie mam czego bac ! zalozymy nowy watek pt " dobrzanskie szuje" a glownym bohaterem bedzie paprotnik i jej problemy z kosciolem , a moze nawet wtracimy watek rodzinny jest o czym pisac buhahahah:D wiec lepiej zamilcz durna babo i nic nie pisz na temat ksiedza a juz bron boze nie wspominaj o dywanie !:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 17:32:41
W sumie o tym niebieskim światełku nad drzwiami kościoła lepiej też nie.... bo się na czerwone zmieni :P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
kary123 2014-04-24 17:42:42
Bohaterem jestes Ty cwaniaku ... to co zrobil teraz Ks.proboszcz to mozna zrobic z nudow .. mam pytanie ile wybudowal kosciolow ? jego poprzednik 2 koscioly i nowa plebania ,garaze . Pytam co mozna poprzednikowi zarzucic? to byl czlowiek ktory wystarczajaco zrobil w zyciu i za to Wielkie mu dzieki i niech spoczywa w pokoju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-24 17:53:37
Nie znam proboszcza z Dobrej , ale dobrze wiem jak to jest z krzykaczami na temat funduszy kościelnych - najgłośniej i najwięcej do powiedzenia mają ci którzy z reguły nic nie dają . Nie dają , a jak przychodzi do rozliczenia wydatków kościelnych to pierwsi zabierają głos i najlepiej wiedzą jak rozdysponować pieniądze nieswoje . Niestety tacy pseudokatolicy są chyba w każdej parafii , nie dajesz człowieku - twoja sprawa , nikt cię nie zmusza , ale też i się na ten temat nie wypowiadaj!https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 18:56:53
a ja uwazam ze powinny byc odtajnione wszystkie nicki poczawszy od zalozyciela tematu , ktory nasral w gacie ze strachu i usunal nic , skonczywszy na wszystkich ktorzy sie wypowiadali pod tym tematem :)to najlepsza opcja ks proboszcz powinien zaprosic delikwentow do siebie aby jeszcze raz to samo powiedzieli mu patrzac prosto w oczy 8o ciekawe jakie miny mieliby co niektorzy :o) buhahaha oj teraz bedzie masowe usowanie nickow ! a wziasc jeszcze za ryja te mamuski ktore rzekomo byly u proboszcza w sprawie dywanu za sianie plot i propagandy po wsi ! znalazly sie GWIAZDY z bozej laski ktore pewnie nic soba nie reprezentuja ! Oj ma proboszcz za swoje w tej DOBREJ !!! mam nadzieje , ze nie bedzie przejmowal sie takimi PARAFIALNYMI SWINIAMI i bedzie robil swoje , chodzac z podniesiona glowa i byl dumny z tego co zrobil i nadal robi!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 19:12:42
Ooooo, ja dziękuję, ten gościu, który rozpoczął rozmowę naprawdę usunął nick :D:D:D no i tym samym potwierdził słowa o dobrzańskich tchórzach. Albo zamartwił się dywanem na śmierć :P:P Tiktak, doskonały pomysł z tym ujawnieniem, pewnie te istoty sprzed samego ołtarza musiałyby spalić się ze wstydu. A popiół z nich zabrudziłby dywan :D:D:D Księdzu Proboszczowi życzę, żeby się chamami nie przejmował i nadal robił swoje, tym bardziej, że ta mądrzejsza część to docenia. Tiktak, kandyduj na wójta !!!! Masz mój głos :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 19:16:28
Superbabka też ma rację:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-24 19:30:04
dinozaura B)nie bede obecnemu wojtowi robil konkurencji:D marze tylko o jednym o ujawnieniu wszystkich nickow aby pociagnac ich do odpowiedzialnosci za swoje slowa! jak to ktos madrzejszy ode mnie wyzej napisal ze w internecie nikt nie jest anonimowy :D wiec odpowiedzialnosc za to co naskrobali musi byc ... ale beda jaja jak berety >:-D biedna paprotnik nie ma jaj bo jest baba buhahah ciekawe co pokarze moze wlochata MYSZKE 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 20:00:58
Też o tym marzę, to byłby wspaniały dzień, dobrzanski koniec świata, schyłek obłudy i dwulicowości :D:D:D Ksiądz Proboszcz powinien zadziałać w tej sprawie, tym bardziej, że to nie pierwszy raz te sku....piszą pierdoły na temat plebani. Wziąć bractwo za mordy i oczyścić zakażone tchórzostwem powietrze. :D:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-24 20:02:55
A za karę niech chamy liżą ten słynny dywan, usuwając każdy pyłek swymi niewyparzonymi ozorami :P:P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-25 10:37:09
buhahahahah Dinozaura zobacz jak wszyscy pozamykali mordy :D cisza na planie boja sie konfrontacji , jakos juz nikt nie grzmi i nie rzuca oskarzen pod adresem Bogu Ducha winnego Proboszcza ! Ale bedzie obciach , wszyscy w porach pelno maja i siedza cicho , boja sie wezwania na policje i na plebanie !!To jawne i publiczne oczernianie ktore jest karalne! ze tez wszedzie musz byc takie kanalie! i pomyslec ze wszystko zaczelo sie od dywanu ! tylko zapomnieli o jednym , ze to byl okres Wielkiego Postu gdzie nie ma kwiatow na oltarzu, ani zadnych innych ozdob ! ale jak to dobrzanska ciemnota nie wie o tym bo oni ida tylko po to do kosciola zeby sie pkazac ze sa , zaprezentowac nowy samochod , stroje i fryzury! ile tak naprawde ludzi bierze udzial we mszy sw? wiekszosci łby lataja kto w czym jest ubrany , jakim autem podjechal ! skubańce falszywe i dwulicowe ! Na kolanach powinni proboszcza przepraszac i prosic o wybaczenie ! za falsz , oblude bo nie ma nic gorszego jak niewinne oskarzenia! Dobra ma naprawde duzo szczecia , ze ma takiego proboszcza i zaradnego gospodarza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
majcia 2014-04-25 11:19:19
Nie znam księdza z Dobrej,ani dobrzańskich zwyczajów, nigdy też nie byłam w dobrzańskim kościele, ale po przeczytaniu tych wypowiedzi nie sposób milczeć.
tiktak- ja na miejscu paprotnika pociągnęłabym cię do odpowiedzialności cywilno-prawnej za słowa, które padły pod jej(jego)adresem.Tutaj nie ma osób anonimowych-tiktaku ty też nie jesteś anonimowy. Za twoje "szczekanie"powinieneś zostać ukarany dla przykładu. Twoja hipokryzja sięgnęła zenitu.
Dinozaura- ty też zanim coś napiszesz przeczytaj kilka razy, w końcu znajdzie się ktoś , kto ci pokaże, gdzie kończy się wolność słowa, a zaczyna się sprawiedliwość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-25 13:43:55
no prosze odezwala sie MONDRA naucz sie czytac ze zrozumieniem! prawdziwie poszkodowany jest proboszcz a nie te wiesniaki krore rzucaja odkarzenia pod adresem ksiedza! ja tam niczego sie nie boje! tylko czy inni mysla tak samo ? nie sadze po szybkosci usowania nickow buhahahahha wiec w dupie mam to co piszesz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 14:00:41
Majcia....jeśli jesteś głosem sumienia, to chyba coś Ci się popieprzyło. Broń tych, którzy na obronę zasługują. Dobrze, że nie należysz do dobrzańskiej trzódki, chociaż pewnie byś pasowała do tych nieskalanych :P a jak u Was z dywanami? Macie? Podziel się opinią, z niecierpliwością czekamy. Tylko kilka razy przeczytaj to, co nagryzmolisz :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-25 15:50:45
Dinozaura - majcia do kosciola nie chodzi wiec nie wie co to grzech , sumienie , nie rozroznia dobra od zla ! a dywany widzi tylko w sklepie z dywanami:D bo u niej ciemnogrog i klepisko w chalupie ! 100 lat przed murzynami , nawet internet i kompa ma na raty :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 16:43:34
Tiktak, bo znowu Cię hipokrytą ogłoszą... i straszyć będą, to jedyna broń tych, którym brakuje odpowiednich argumentów. Albo jakichkolwiek... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-25 16:54:54
Majci z pewnością nie chodzi o sedno Waszego sporu , ale o formę wypowiedzi Twoich Dinozaura jak i tych tiktaka . Są one bardzo agresywne , momentami wulgarne , naprawdę można rozmawiać inaczej-bez wyzwisk , bo to świadczy tylko o Waszej kulturze osobistej .;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 18:04:31
Kochani, porzućcie Wasze spory, niepotrzebne dygresje, problemy natury tkackiej... Kochajmy się!!! Jesteście wspaniali!!! My, parafianie, dbajmy o siebie wzajemnie, liczmy się z każdym słowem i broń Boże nie sprzeciwiajmy się tym, którzy opluwają i oskarżają. Podziwiajmy ich kulturalne przemyślenia, pozwalajmy się zastraszać i nie walczmy. :D Superbabka, może być ? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-25 18:09:42
No i po co ta ironia ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 18:20:22
Dla urozmaicenia rzeczywistości :P:P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-25 18:40:58
A JA WAS WSZYSTKICH PIERDOLE! JESTESCIE CHORZY !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-25 18:41:44
To albo mamy wolność słowa, albo jej nie mamy.

Jeżeli do normalności należy publiczna analiza słów Proboszcza, których nawet nikt nie słyszał, ani sam w temacie głosu nie zabrał ( czyli mamy coś na kształt "ploteczki" ), to dlaczego nazwanie kogoś w taki sposób, jak to zrobił TIKTAK ma być "nagle" czymś "nie w porządku"?

Dlaczego ocenianie KOGOŚ ma być w "dobre", a poznanie CZYJEJŚ oceny o SOBIE nagle jest: chamskie, wulgarne itd.?

Pani Paprotnik nie mnie oceniać, jak Pani wygląda - nie znam Pani i poznać nie zamierzam, ale nie uważa Pani, że jest to słowo przeciwko słowu? Że Pani ocenianie i Pani zdanie jest równoważne ze oceną/zdaniem Pana/i TIKTAK?

Pani ocenia Księdza, TIKTAT ocenia Panią - dla mnie różnica żadna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 18:47:18
1221 - dosadne, ale bardzo ciekawe spostrzeżenie :P minimum słów, maksimum treści :D:D:D:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
gueene 2014-04-25 19:03:58
kolorowy motylu przeczytaj wszystko co napisał paprotnik i powiedz w którym miejscu ocenia księdza i zastanów sie co wypisujesz lub czytaj ze zrozumieniem.Co do tik taka i dinozaury to są to tak chamskie wpisy, że brak słow,przeczytaliśmy to razem z pewnym adwokatem, który jest gotowy nawiązać kontakt z paprotnikiem i wnieść sprawę do sądu i ukarać dla przykładu i podać publicznie imiona i nazwiska i miejsce zamieszkania.Tak nie może być żeby takimi słowami bezkarnie rzucać na drugiego człowiekanawet w internecie.Paprotnik niczym njkogo nie obraził i nikogo nie ocenił tu żle i prawnik sę z nim skontaktuje w sprawie złożenia sprawy w prokuraturze w Limanowej, poprosimy też o udostępnienie danych IP komp.tiktaka i dinozaury.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 19:19:58
Pozdrowienia dla pana adwokata ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 19:27:42
A co do czytania ze zrozumieniem -ujawnienie nicków to był mój pomysł, o czym mowa kilka postów wcześniej, wobec tego prawa autorskie się należą :P i nie popełniajmy plagiatu Panie Kolego adwokata :D:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-25 19:48:39
Dinozaura a My sie skontaktujemy z naszym kolega adwokatem i wystapimy do prokuratury o ujawnienie wszystkich nickow, ip komputera , adresow ktorzy znieslawili dobre imie naszego proboszcza , ktorzy opluwaja go w internecie ! to bedzie bardzo ciekawe !:D:D:D a i nawet mamy podstawe posadzic kogos o plagat! jest jedno male ALE . bo my nikogo nie obrazilismy z imienia i nazwiska ... a cala reszta pisala i obrazala konkretna osobe , duchwnego , kaplana ..oczerniajac go na forum i to w jaki paskudny sposob ! wiec ktos tutaj nie potrafi czytac ze zrozumieniem https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">http://www.limanowa.in/img/emotikony/important.png lub ma z tym spory problem . wiec nie strasz nikogo adwokatem bo to dziecinne i szczeniackie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 19:52:48
Tiktak, mój mecenas powiedział, że będzie się działo, oj, będzie się działo.... właśnie czyta wpisy i tarza się z chęci wniesienia sprawy do sądu Najwyższej Instancji. Najbardziej nie podoba mu się zastraszanie :P:P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-25 19:57:25
Dinozaura w rodzinie mam 2 prawnikow tez widzieli te wpisy powiedzieli , ze nie mozemy tego tak zostawic , trzeba walczyc ! W poniedzialek spotkamy sie z nimi i napiszemy wniosek wszystkie nicki PRZELECIMY >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-25 22:40:10
Tiktak, o tak, te przelecone nicki, jak to brzmi ;-) Dołączam się do wniosku, w końcu obrażanie mojej ironii też jest przestępstwem z paragrafu 7 ust. 2 Kodeksu Karnego :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-26 09:51:31
Gueene - Chociażby w tym: "Postawa księdza z Dobrej nie jest budująca dla ludzi niech weżmie przykład z proboszcza z Jurkowa ........."

Dla mnie bomba sprawa - ocenianie kogoś, czy branie udziału w "dyskusji" na podstawie
"donosu", "plotki", "wyobrażeń" czy innej formy, która nie zawiera cytatu, oświadczenia itp. zawsze powinno się tak kończyć.
Przeczytałam wszystko dokładnie ( nawet starałam się ze zrozumieniem ) i tylko mi się jedno nasuwa na myśl - jaki temat, takie komentarze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-26 13:38:06
paprotnik :D a ty się podziewasz biedna i zakompleksiona kobieto ??? nie masz juz pomyslow na pisanie , a moze zabraklo ci odwagi B)raczej to drugie dupa trzesiesz aby nie wyszlo na jaw kim jestes :D oj masz sie czego bac buhahaha na twoim miejscu tez bym sie bal bo co ludzie , rodzina sasiedzi powiedza nie wspomne o twoim IDOLU ( wiesz o kim mowie) Oj ma Pan BOg jeszcze glupich ludzi na swiecie!:-(:-(:-(:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-26 14:54:28
Paprotnik wlazł pod paproć :P a swoją drogą tiktak, gdzie się podziali ci wszyscy walczący dywanowcy???? No chyba nie uciekli, bo ..gdzieżby tam. To odważni i dzielni parafianie :P i gdzie ten kolega adwokata ????? Aż się martwię tą wielką ciszą :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-26 15:39:08
Jak tak bardzo chcecie wiedzieć gdzie się wszyscy podziali , to ja Wam chętnie odpowiem - głupszemu trzeba ustąpić :D:D:D Żeby nie pozostawić Wam pola do dalszej bezsensownej dyskusji zaznaczam , że jest to mój ostatni wpis -życzę miłego dialogu !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-26 16:42:19
Już wiadomo- w norkach siedzą i obmyślają nowe wątki :P:P:P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-26 17:42:52
@Dinozaura:

Odezwał się przedstawiciel ciemnogrodu. Przykro mi, ale urodziłeś się zbyt późno :( Średniowiecze to idealny czas dla ciebie ;) Nie rozumiem, jak można bronić złodzieja i jeszcze się z tego cieszyć. Chyba trzeba mieć nieźle wyprany mózg :D


@tiktak:

Kolejny średniowieczny ciemniak :D Zobaczymy cwaniaczku jak będziesz miał własne dzieci i wyślesz je do komunii czy bierzmowania i jaki będziesz uchahany jak katabas zedrze z ciebie ostatnie pieniądze a to na nowy ornat, na wystrój kościoła itd. Ja się pytam, po CHOLERĘ ten dywan został zakupiony, skoro nie można go używać, bo podobno "jest nieskromny". W takim razie to jest defraudacja pieniędzy. I to pieniędzy ludzi, nie księdza. On jedynie wyciąga łapy po kolejne.


@Tusik:

Twoim największym zmartwieniem jest to jak przypodobać się dyktatorowi ze Starej Wsi :) Więc może daruj sobie gadki o latających dywanach w Dobrej ;)
To chyba oczywiste, że w takiej sytuacji co innego jest ważniejsze ale ludzie mają prawo wiedzieć na co przeznaczane są ich pieniądze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-26 19:05:10

Wislak ty glupi skurwielu zawsze byles .... i ciemny ale zeby do takiego stopnia to sie dziwie ,skoro ksiadz tak zdziera kase to po co dajesz dzieci do komunii bo tak wypada czy co ludzie powiedza a moze zalezy ci tylko na prezentach ? w dobrej jest sanktuarium to o czyms swiadczy ! ale ty tego nigdy nie zrozumiesz ! wiesz twoje slowa nadaja sie do prokuratury ze znieslawienie! jestes zazdrosny i pazerny nawet mateuszowi nie odposcisz jemu tez zazdroscisz czego ? to ze zawsze stara bys sie uprzejmy, mily i elokwentny ! jestes ... bardzoej niz myslalem ! k

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-26 19:10:52
superbabka ty to juz wogole zamilcz i sie nie odzywaj skoro nie masz pojecia o nicym ! trzeba byc w dobrej poznać proboszcza i dopiero wtedy się wypowiadac !a ty nie wiesz nic jestes zielona ! poczytaj sobie przepisy kulinarne to temat w sam raz dla siebie , bo paprptnik grzebie w necie i szuka stron pt" Jak byc piekną" niestety w jej przypadku musi zmienic maske !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-26 19:12:00
Jaśnie oświecony Wislaku, przedstawicielu XXXI wieku, jak to miło, że wydajesz osądy historyczno- społeczne, zajmujesz się dywanową sprawą, uchodząc za światłego przedstawiciela modernizmu jesteś jeszcze jednym tchórzem, który nie potrafi spojrzeć w oczy ks. Proboszczowi i zwyczajnie zapytać o dywan, nota bene rozłożony w kościele. Jutro przejdź sobie po nim na klęczkach, modląc się, byś nie miał potomstwa, bo zaiste szkoda dzieci... a bez Twoich opłat za chrzty, komunie, bierzmowania parafia jakoś wyżyje. I nie strasz nas adwokatem, bo ten temat już przerabialiśmy :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-26 20:16:59
Szlag jasny chce mnie trafić i to na miejscu ! Dinozaura masz racje jutro wislak powinien po dywanie na kolanach isc prosic Boga zeby dzieci nie mial , bo z jego nedznego i zepsutego nasienia jakies potworki wyjda! niczym male diablatka ! tak wiec wislak zakladaj gumki uwazajac na swoje plemniki :o) co do reszty tak sie juz zastanawialem po co ludzie chodza w dobrej do koscioła , zamawiaja msze swiete ? ile dobrzan jest prawdziwymi katolikami ? oj kiepsko to widze ! nastepna sprawa , po co ludzie posylaja dzieci do komunii , bierzmowania , po co prosza o chrzest
, chowaja zmarlych skoro i tak potem obgaduja ksiezy ?

mam tylko jedna nadzieje , ze wszystkich tych ktorzy znieslawili dobre imie proboszcza spotka zasluzona kara ! mam nadzieje , ze kiedys beda potrzebowac ksiedza , spowiedzi i zaden ksiadz do nich nie zdazy w chwili smierci !teraz oszolomy jestescie zdrowi i wydaje sie wam , ze swiat zawojujecie ale kiedys przyjdzie chwila i dupa blada ! wtedy ksiadz bedzie dobry bedziecie blagac go na kolanach o przebaczenie !

i jeszcze jedno gdzie w takiej sytuacji jest rada duszpasterska ? dlacego nie interweniuje ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
elka43 2014-04-26 21:08:57
Może jest jakiś psychiatra w Limanowej albo w Krakowie bo sprawa jest bardzo poważna tych dwóch czy jednego w dwóch, trzeba natychmiast zlokalizować i odizolować od społeczństwa, chodzi tu żeby nie było niedomówień o osobnika tiktak i dinozaura, ludzie zacznijmy działać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-26 21:26:19
No widzisz @elka43 , bo to są PRAWDZIWI KATOLICY >:-D>:-D>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-26 22:09:13
elka wejdz na srone www .wielkie zarcie,pl i zajmij sie tym co lubisz najbardziej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-26 23:00:22
Ooooo, superbabka wróciła :-P Jeśli psychiatra to proszę dofinansować z opieki społecznej, z której tak namiętnie korzystacie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
konto usunięte 2014-04-27 00:08:47
Z opieki społecznej ? Już rozumiem Twoją frustrację , żyjesz na granicy ubóstwa , a Twój kolega @tiktak też ? Może dałoby Wam się pomóc w ramach opieki refundowanej...ale obawiam się , że Tobie nie da się już pomóc , gdyż cierpisz na rozdwojenie jażni - coś w rodzaju Dinozaura end tiktak:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-27 10:48:52
Ooooo, a odkąd ubóstwo jest powodem kpin ?:P:P w przeciwieństwie do niektórych mam dywan i nie muszę martwić się o dywany kościelne :P Z drugiej strony to dziwne być uznawanym za drugie wcielenie tiktaka... a może superbabka, elka, paprotnik i wislak to jedna osoba? Wtedy mielibyśmy rozczworzenie jaźni:D:D a co do opieki społecznej, w przeciwieństwie do znacznej większości dobrzan, nie żyję na jej koszt....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-27 10:51:03
A co do frustracji.... w końcu kontakt z motłochem wpływa na psychikę :P:P:P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-27 10:52:14
superbabka jestes glupsza niz myslalem ! powiadasz psychiatra ? a to ciekawe bo psychole to ci ktorzy oczerniaja ksiedza ! durna babo nie rozrozniasz dobra od zla ale to oczywiste ! buhahaha dinozaura TY żyjesz na granicy ubostwa az monitor oplulem ze smiechu ! oj ani polowa ludzi w tej postranej dobrej nie ma tego co TY masz ! i nigdy w zyciu nie beda tego miec ! tak wiec superbabka ty najwyzej u dinozaury mozesz sprzatac i potraktuj to jako prawdziwy zaszczyt i wyroznienie :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-27 10:56:43
i jeszcze jedno bylem dzisiaj na 9 w kosciele czyli sume , spiewal dobrzanski chor! to bylo straszne i potworne!! jak wyja, zero sluchu , wyczucia , jakies srate ramole wziely sie za spiewanie ! rozance do reki i modlic sie o zdrowie bo o rozum juz za pozno ! podziwiam dobrzanskich ksiezy za cierpliwosc, ale na Boga ile mozna wytrzymac tego falszu ! a Ksiądz Proboszcz to Anioł. ze do tej pory nie wywalil ich! to bylo straszne ! nigdy wiecej nie spiewajcie ! a raczej nie wyjcie! PROSZE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-27 11:17:00
Hahaha, hahaha :-) no tiktak, pojechałeś równo :-P a teraz szanowni rozmówcy na poważnie- jeśli jeszcze raz ktoś naruszy tutaj dobre imię proboszcza, występujemy z wnioskiem cywilnym do prokuratury. Skończy się wreszcie to oczernianie i pomówienia, bo nie jest sztuką wyciągać durne problemy na forum i pod przykrywką niszczyć człowieka. Ks.Proboszcz jest jedyną osobą, której godność została tutaj naruszona, w pozostałych przypadkach nie stosowano imion, nazwisk, jedynie nicki - pseudonimy, wprawdzie ukrywające konkretne osoby, ale jednak anonimowe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-27 12:57:31
Dinozaura zgadzam się z Tobą , jesteś naprawdę mądrą i inteligentną kobietą ! Powinnaś zasiadać w radzie parafialnej i zrobić tam porządek!
A teraz wsioki ryje pozamykać i cicho sza! Mam nadzieję , że nie bede musial powtarzac tego kolejny raz !
Ks Proboszcz to Anioł!!! ze tez znosi to wszystko z pokora!!!


Mogę tylko przerosic ks Proboszcza , ze przyszlo mu miedzy takimi matolami pracowac! Ale zawsze bede po ksiedza stronie cokolwiek by nie napisali. chociaz czasem bywam nieokrzesany ale za to szczery!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dziod 2014-04-27 13:31:20
@Tiktak i Dinozaura-Ksiądz Proboszcz wstydzi się Waszej obrony.Jaki jest nie nam Go osądzać-osądzą Go "na górze".Bardzo Was proszę zakończcie już to obrażanie wszystkich wokół.Zyczę miłego dnia i przeżyjcie go po Bożemu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dinozaura 2014-04-27 13:45:18
I tutaj Dziod masz rację, nie nam osądzać... i nie nam oczerniać publicznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-27 14:33:37
@ dziod ks Proboszcz a ty skąd wiesz takie rewelacje wyssane z palca ? ks Proboszcz o ile mi wiadomo nie zabrał głosu ,i nikt z Jego współpracowników ! tak wiec nie wypowiadaj sie za kogos i nie badz adwokatem na sile!

Prawdę mówiąc Nasz Proboszcz wstydzi się , że ma takich wiernych , tak mu dziekują za Jego cieżką pracę! to jest wlasnie to !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dziod 2014-04-27 14:50:42
@Tiktak zamilcz człowiecze ...idż do spowiedzi i okaż skruchę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
tiktak 2014-04-27 16:37:02
dziod a pocaluj ze ty mnie w dupe :D w sam srodekB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proboszcz z Dobrej
Dziod 2014-04-27 16:51:18
@Tiktak zabłysłeś inteligencją...Twoja wypowiedz jest świadectwem o Tobie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in