14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1203

Hyde Park

odzież ciążowa - gdzie można kupić

zosiasamosia1 2014-03-17 09:57:40
Witam
czy ktoś może mi doradzić gdzie znajdę sklep z odzieżą ciążową? Konkretnie chodzi mi o sukienki
Z góry dziękuję :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
Lejdis 2014-03-17 20:14:39
Jeżeli chodzi o Limanową to ja kupowałam w Rynku, tam gdzie wcześniej była okulistka dr Wronowa. Kupowałam też na "tandecie" w Krakowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
zosiasamosia1 2014-03-18 10:12:00
Dzięki za podpowiedź
niestety sklep na rynku jest porażką!!!!!!
Niby afisz głosi "duży wybór odzieży ciążowej" w rzeczywistości trzy bluzki i kilka par spodni nie mających nic wspólnego z wygodą jaka jest potrzebna kobiecie w ciąży :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
Megi 2014-03-18 13:42:35
Sklepy internetowe bądź większe aglomeracje np. Kraków. W Limanowej nie ma (wg mnie) nic godnego uwagi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
konto usunięte 2014-03-18 14:05:12
W Lidlu jest wybór.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
TuTejsza 2014-03-18 15:36:06
h&m ma całą kolekcję odzieży ciążowej, ale nie wiem czy w trzech koronach w NS mają ten dział w sklepie (nie w każdym są). Bardzo fajne, wygodne spodnie, no i zawsze potem łatwiej sprzedać, bo firmówka. Z sukienek polecam 9fashion mają sklep internetowy lub sklep stacjonarny w Krakowie na ul. Długiej. Zawsze pozostaje allegro z drugiej ręki, bo ubrania ciążowe niestety są droższe niż zwykłe, a na wygodzie w tym okresie nie warto oszczędzać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
Renatka86 2014-03-28 10:34:55
ja ciążowej zamawiałam na allegro, spory jest wybór
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
konto usunięte 2014-03-31 16:02:28
Również polecam zajrzeć na allegro. Tam jest przede wszystkim tanio. Nie opłaca się kupować drogich ciuchów ciążowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
konto usunięte 2015-10-07 11:07:50
A może tak w sklepach takich jak http://ekskluzywna.pl/odziez-ciazowa ?
Wybór z tego co widzę spory, mają tez bieliznę ciążową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
konto usunięte 2015-12-18 10:42:50
Ja uważam, że takie zakupy to najlepsza rzecz, jaka może być :) Jednak przez internet dużo łatwiej znaleźć świetne okazje niż w zwykłym sklepie. Teraz, gdy mam sporo zajęć, czasem nawet nie mam czasu na chodzenie po sklepach... Teraz w oko wpadł mi sklep http://samidare.pl/smo_m_TECZKI-I-TORBY_TECZKI-MESKIE-2305.html z galanterią i sama planuję z niego skorzystać :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
inka288 2016-04-20 12:23:30
bardzo dużo rzeczy ciążowych możesz znaleźć w internecie, teraz jest wszędzie wszystkiego pełno,a poza tym nie trzeba chodzić po sklepach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
konto usunięte 2016-05-01 14:06:42
lepiej podjechac do Krakowa albo może na necie poszukaj, ja jednak większosc na necie zamówiłam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
blondi105 2016-06-08 22:34:34
Mam troche ciuchow ciazowych moge odsprzedac. Prosze o tel. To zadzwonie i sie dogadamy jak jestes zainteresowana
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
konto usunięte 2016-06-28 11:00:25
Sporo znajdziesz tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa bielizny ale też fajnych ciuchów ciążowych. Mam tego sporo bo chodzenie w legginsach nie dla mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
malami23_85 2018-10-22 21:35:55
Ja mogę polecić sklep internetowy, bo w nim najczęściej robiłam zakupy ciuchów ciążowych. Było to dla mnie wygodniejsze bo nie musiałam chodzić po sklepach z wielkim brzuchem. 9fashion, oni tam maja naprawdę duży asortyment ubrań i tez bieliznę. Wiec można się ubrać po całości:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
Tomala22 2019-03-31 17:15:02
Odzież do pracy http://pasazmamy.pl/sukienki-ciazowe-jaka-sukienka-na-co-dzien-jaka-do-pracy/ i nie tylko. Kobieta ma mieć wygodę i komfort to wszystko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odzież ciążowa - gdzie można kupić
irienikersem 2020-08-22 15:57:12
Własny sklep internetowy z ubraniami do doskonały pomysł aby zrealizować swój sklep albo uruchomić sprzedaż internetową w przypadku gdy teraz posiada istniejący biznes w którym sprzedaje się ubrania. Aby – aby nie zrobić błędów rozsądnie jest przemyśleć jak to zorganizować by wszystko szło poprawnie oraz efektywnie. Posiadam kwalifikację oraz mogę pomóc aby zabezpieczyć się od powszechnych błędów oraz dodatkowo jestem w stanie polecić Ci właściwego, oraz przede wszystkim skutecznego partnera z którym jesteś w stanie uruchomić własny sklep internetowy z odzieżą z którym obronisz się od podstawowych błędów i zobaczysz na stronie https://shopelo.pl/jak-otworzyc-sklep-internetowy-z-odzieza.php jak założyć sklep internetowy z odzieżą. Ubrania sprzedawały się oraz będą się sprzedawać jeszcze przez dłuższy okres dlatego też – za dużo nie ryzykujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in