Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1203

Hyde Park

NOWY SKLEP W LIMANOWEJ!!

mnihu77 2016-11-11 14:27:42
Witam serdecznie wszystkich. Na początku grudnia planujemy otwarcie sklepu docelowo sportowego jednak że po długich dyskusjach z moją narzeczoną stwierdziliśmy że najlepszym rozwiązaniem będzie doradzić się was moi kochani. Więc moje pytanie brzmi: Jakiego sklepu wam brakuje? jakiego asortymentu? Myśleliśmy o markowych rzeczach stoprocent, endorfiny oraz do tego eleganckich sukienkach dla naszych pieknych Limanowianek oraz dla was drodzy faceci o sklepie w którym bedziecie mogli się dobrze ubrać. Sklep jest już umeblowany, w przymierzalni zadbaliśmy też o to żeby drogie panie i panowie nie dostali skrętu karku i zamontowaliśmy parę luster dzięki czemu bedzie sie można bez trudu zobaczyć z każdej strony. Brakuje nam tylko waszej opinii w sprawie asortymentu ponieważ nie chcemy otworzyć kolejnego bezsensownego sklepu jakich już wiele powstało w naszej miejscowości :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NOWY SKLEP W LIMANOWEJ!!
Afirmacja 2016-11-11 16:25:36
Nie liczyłabym na merytoryczne odpowiedzi. Mi nie brakuję niczego w Limanowej a to czego mi brakuję kupuję przez Internet :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NOWY SKLEP W LIMANOWEJ!!
DRKidler 2016-11-11 16:56:09
Afirmacja: Masz u mnie piwo. Taki sklep w/g mnie w Limanowej nie ma szans na powodzenie. Jeżeli maja to być oryginalne rzeczy to właściciele nie trafili w rynek. Limanowa i limanowianie (nie wszyscy) ale niestety nie należą do ludzi zamożnych. No ale kto się ryzyka boi ten zysku nie ogląda. Mimo tego właścicielom życzę powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NOWY SKLEP W LIMANOWEJ!!
konto usunięte 2016-11-11 18:25:44
Markowa odzież po 1 złoty i koniecznie zainstaluj sobie kamery.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NOWY SKLEP W LIMANOWEJ!!
wikijuda 2016-11-11 19:25:09
Gdybyś miał coś od Lacoste w dobrej cenie to możesz liczyć na prawdziwych menów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NOWY SKLEP W LIMANOWEJ!!
konto usunięte 2017-10-07 19:28:52
Też uważam, że nic z tego. Mało osób zainteresowałoby się takim sklepem,, lepiej zmienić branżę.
Czy ktoś z was zamierza wysłuchać mowy Guintera Verheugena występującego podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017? Czy tylko ja jestem tym zainteresowana?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in