10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Naprawa motocykli

wildeye 2011-08-19 12:26:47
Gdzie na terenie Limanowej lub w okolicy znjade jakiś serwis lub prywatna osobę, która dłubie przy motorach?
Kogo polecacie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
liliput 2011-08-19 13:11:07
W Półrzeczkach pan Jurek Bielski zajmuje sie też takim czymś
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
mokasyn 2011-08-19 15:38:41
Zajezdnia PKS na Zygmunta Augusta.:):P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
cliooo 2011-08-19 17:43:33
A co trzeba przy nim zrobic i jaki motor?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
wildeye 2011-08-19 20:34:55
Dzieki za namiary.
@cliooo:Naprawić trzeba:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
kamikazemario 2011-08-19 23:38:41
Zajezdni nie polecam. To jest po prostu żart co oni tam robią!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
olek450 2011-08-20 08:44:19
Niestety popieram - to co robią w serwisie motocyklowym na zajezdni to porażka. Chyba że mówimy o "serwisie" typu wymiana opony to wtedy faktycznie jest ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2011-08-20 08:56:08
Na PKSie jest serwis motocykli i quadów. Panowie rzetelni i kompetentni. Znają się na tym i zrobią fachowo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2011-08-20 08:57:31
olek 450 wybacz ale w serwisie motocyklowym na zajezdni opon nie wymieniają!! Chyba z serwisem samochodowym ci się pomyliło!! A to różnica
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
olek450 2011-08-20 10:56:13
candy, myslę że jesli ładnie poprosisz na pewno wymienią Ci opone w motocyklu..ale nie będe sie upieral:)Wiem, że w kwestii dokładności, posiadanej wiedzy (doświadczenia), skuteczności to serwis musi jeszcze duuużo poprawić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2011-08-20 20:14:59
Robert Śliwa dojazd ul.wiejską albo ul.Żwirki Wigury naprawia
różne motory polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2011-08-20 22:24:10
Niestety nie zgodzę się z osobami negatywnie nastawionymi do serwisu na PKSie, jestem ich stałym klientem i jestem zadowolony. Niestety jak widać ci Panowie mają chyba jakiś interes w oczernianiu. Zapewne konkurencja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
olek450 2011-08-20 22:28:28
Też polecam Pana Roberta, może troszkę dłuższe terminy ale za to robi uczciwie i solidnie. Forum nie jest po to żeby oczerniać, poprostu wymiana opinii.Być może zależy od rodzaju motorka nie wiem, jak dla mnie serwis przy bazie pks na minus.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2012-04-12 16:56:20
Naprawdę nie wiem o co chodzi z tym PKS-em. Ja tam byłem kilka razy i jest wszytko OK. Tanio i solidnie. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
kropla 2012-04-12 18:01:24
Ludzie nakupią chińszczyzny i szukają mechanika żeby zrobił z tego Yamahę :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
pinkfloyd 2012-04-15 23:23:25
Odnośnie motorów to nie widzę nikogo lepszego od Romka Jońca z Lipowego-podchodzi do sprawy fachowo i z zamiłowaniem.Wiem, wiec polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2012-04-16 08:05:25
kropla chińczykiem też da się jeździć. Kupiłem córce używany, pewnie że trzeba w nim pogrzebać ale przy odrobinie podstawowej wiedzy i pomocy internetu o własnych siłach utrzymuję go przy życiu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
lesnybandyta 2015-11-06 10:17:40
niech Bóg broni przed typem z pks-u. strach wymieniać opony. nie jechać tam z motorem młodszym niż 15 lat. tutaj wszystko dopiero raczkuje. walcie w Kraków i okolice żadnego N Sącza!!!. większość i regulacji np.tps,d-mode, zawieszenie czy synchronizacja gaźników uczcie się wykonywać sami, regulacja zaworów lub sprzęgła jest różna i łatwa i przesrana w zależności od modelu ale ogólnie to czyste robótki nie wymagające ingerencji głęboko w bebechy. Nie musisz być żadnym siurakiem*żeby wykonać podstawowe wymiany i regulacje na których pasożytują mega szpeje od dwusuwów, łowcy frajerów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
konto usunięte 2016-04-06 16:25:40
Mam kilka motocykli marki Keeway. Takie rodzinne hobby. Serwisuję je kompleksowo przed sezonem w Motoventura. Chłopaki znają się na rzeczy i robią najbardziej skomplikowane naprawy. Raz miałem dość poważną stłuczkę. Motocykl przywrócili do pełnej sprawności (wzorowa praca lakiernika). W przypadku lojalnej współpracy możesz liczyć na rabaty. Do tego regulacja zaworów bezbłędna. Spore zaplecze części zamiennych. Zero ryzyka, jeżeli jesteś początkującym motocyklistą. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa motocykli
lukas1978 2018-07-04 16:06:06
Jakieś namiary, tel???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in