10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

LIMANOWSCY FRYZJERZY

rammstein 2015-07-09 13:56:29
Ja NIE polecam Hair Obsession! Ponad rok temu tak zostały mi ścięte włosy, że kolejnego dnia inny fryzjer musiał poprawiać i pytał czy sama się tak "wygryzłam". Do tej pory czekam, aż wróci im właściwy wygląd bo rosną bardzo wolno :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
royski 2015-07-09 14:04:43
Ja tez nieraz cierpiałem katusze przez limanowskich fryzjerów ;) ostatnio mnie w szafirze załatwili
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
konto usunięte 2015-07-10 20:01:44

Szanowni Limanowianie czy w naszym miasteczku jest fryzjer, który potrafi ostrzyc chłopaka? Kilka dni temu po raz kolejny padłem ofiarą niekompetencji Pani , która rzekomo jest fryzjerem. Kobieta wzięła nożyczki i po prostu powyrywała mi włosy. Mam wrażenie, że w Limanowej fryzjerzy potrafią jedynie operować maszynką, a jeżeli trzeba ściąć włosy nożyczkami chwytają za degażówki i tną jak popadnie. Zachęcam do wypisywanie "czarnych miejsc " na limanowskiej mapie fryzjerów

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
obca 2015-07-13 21:40:08
Ja bym poleciła Panią Iwonkę w Tymbarku przy rynku :) moje wymagania spełnia a jak wiadomo każdy ma inne wymagania ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
konto usunięte 2015-07-17 09:29:01
Ja kiedy tylko mogę, to jeżdżę gdzie indziej do Fryzjerów. Teraz też, jak byłam na wczasach nad morzem w Gdańsku, to poszłam tam na miejscu do salonu http://joliesse.eu/
Obcięli mnie pięknie, do tego poszłam też na masaż i było naprawę przyjemnie. Jak ktoś będzie w tamtej okolicy, to polecam.
U nas na męskich fryzjerach się nie znam, ale jak to możliwe, że wyrywała ci włosy? Może nożyczki miała tępe?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
junak83 2015-07-18 12:17:49
:) a z gdańska, Wiednia itp jaką do limanowej i są zadowoleni

porostu każdy idzie gdzie mu pasuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
konto usunięte 2015-07-20 10:58:17
Kobieta wzięła po prostu degażówki i zaczęła ciąć jak popadnie, skutkiem włosy w tragicznym stanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
konto usunięte 2015-07-20 10:59:52
Poza tym teraz salon fryzjerski na każdym rogu, w każdej wiosce, szkoda tylko, że umiejętności tych "mistrzów" nożyczek nijakie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
konto usunięte 2016-01-08 16:57:12
Szczerze? Koleżanka powiedziała, że jak chcę mieć porządnie obcięte włosy, to mam znaleźć najbliższy Salon Expert (to ten salon od Loreala). Aż do Nowego Sącza warto do nich jechać. Poszukaj http://lorealprofessionnel.pl/salon-locator Mam już dosyć pseudo fryzjereczek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWSCY FRYZJERZY
dorocica 2016-01-08 20:12:53
Ja polecam Studio urody Katrin na ul Jozefa Marka byłam ostatnio się tam obciac i jestem bardzo zadowolona mój mąż też tam chodzi i wraca zadowolony z uslugi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in