10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

Legalizacja Butli Lpg

TSilver 2018-07-02 09:59:46
Może ktoś się orientuje czy na terenie Powiatu Limanowskiego jest firma która legalizuje butlę lpg?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Legalizacja Butli Lpg
patrykkk 2018-09-05 11:52:04
Poszukaj na necie na pewno coś znajdziesz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Legalizacja Butli Lpg
WacekZ 2018-09-06 13:10:31
Słaba opłacalnosć podjedź na szrot i kup taką z ważnym papierem i przełóż
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Legalizacja Butli Lpg
TSilver 2018-09-08 10:59:13
WacekZ kupiłem nową bo z używką jest tak że nie każdy diagnosta może podbić przegląd... jak ktoś ma małą butlę nie opłaca się robić legalizacji taniej wychodzi kupić(koszt legalizacji od250- 290 zależy gdzie). Ja miałem 55 a wyszło jak chciałem zalegalizować w wielczyce że wyszło że lekko z wierzchu jest nalot korozji nawet jej nie przejrzeli czy w środku jest ok.. zaproponowali mi kupno u nich nowej butli z montarzem za sic za 500 zł... i przyjazd za kilka dni do nich bo nie mają na stanie, albo kupienie nowej butli mniejsze z wielozaworem, bo nie podejdzie ta ze starej butli za duży koszt takie operacji wynosił by ok 1000 zł. To kupiłem butle dużo taniej i nową. Bez problem . Jak ktoś myśli o StanGaz Wieliczka nie polecam, oni tylko chcą naciągnąć na kasę, w biurze pracuje 2 bardzo niemiłych panów. Za wszystko chcą kasę... Szkoda tam nerwów i strata czas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Legalizacja Butli Lpg
markus123 2018-09-09 16:16:42
w internecie mozna znalezc na allegro butle nowa za 300 zl lub lezak magazynowy za 200 z groszami , nieoplaca sie bawic z ta legalizcja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Legalizacja Butli Lpg
TSilver 2018-09-11 20:16:50
markus123 powiem ci tak, jak masz małą butle to Ci się nie opłaca legalizować, ale czym większa butla tym większe koszta zakupu nowej.. Napisałem w poście wyżej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in