14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Komornik sądowy

bogoosia 2020-09-26 16:35:36
Przymierzam sie do pewnej kwestii prawnej. Czym kierowac sie przy wyborze? (region mazowieckie)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komornik sądowy
peres 2020-09-26 21:54:10
Minister Sprawiedliwości jest najlepszy. Urzęduje akurat w tym właśnie województwie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komornik sądowy
zajec 2020-09-27 07:14:31
Radosny jak skowronek , z wyrokiem w ręku udałem się do komornika , by ściągnął z mojego dłużnika drobne dwa tysiące. . Komornik przyjął stosowne opłaty, po czym zapisał mnie do kolejki wierzycieli tego pana na pozycję 22, bo dłużnik nie miał nic, tylko jego brat. Po pierwsze dłużnik musi mieć majątek lub dochód.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komornik sądowy
milenam 2020-09-28 22:58:32
Egzekucje komornicze to temat jaki jest większości z nas dość odległy. W dzisiejszych czasach natomiast możemy dość szybko nadrobić nasze zaległości, czytając materiały na specjalistycznych blogach lub serwisach prawnych. Wybór komornika będzie w dużej mierze zależny od sytuacji w jakiej znajduje się nasz wierzyciel. Komornik spoza naszego rewiru będzie najlepszy kiedy dłużnik ma już kilku wierzycieli z rozpoczętymi sprawami. Oczywiście w pierwszej kolejności po pieniądze ustawi się ZUS i inne instytucje państwowe. Jeśli chodzi o mazowieckie to komornik warszawa wola - http://komornikzajac.pl/apelacja-warszawska/warszawa-wola/ może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami w sieci. Najlepiej będzie jak zorientujesz się sama.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in