Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Film "KLER"

DRKidler 2018-09-26 09:09:01
Chciałbym się zorientować, czy ktoś z Państwa wie może, kiedy w kinie: "KLAPS" w Limanowej obejrzymy film "Kler"?. Czy też będzie on zakazany przez miejscowych notabli w porozumieniu z księżmi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
WacekZ 2018-09-26 09:29:22
Może rusz łaskawie dupę wejdź na repertuar kina i będziesz wiedział kiedy będzie wyświetlany. Żebyś się nie przemęczył masz tu link https://www.ldk.limanowa.pl/kino
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
WacekZ 2018-09-26 09:30:17
5 października jest pierwszy seans
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
DRKidler 2018-09-26 09:51:15
A już myślałem, że się nikt nie odezwie. A tu proszę, nawet podał datę wyświetlania filmu. Dziękuje bardzo. To był tylko "zaczepny" temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
34607szczawa 2018-09-26 10:25:16
Seans seansem a życie życiem...
Tarnow: Afera w seminarium duchownym. Jeden z klerykow trafil do aresztu https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tarnow-afera-w-seminarium-duchownym-jeden-z-klerykow-trafil-do-aresztu/kwcx93n
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
daniel393 2018-09-26 10:51:39
Jeśli ktoś przedstawia i robi "normę", z patologicznych zachowań pośród duchowieństwa, to ja do kina się nie wybieram...
Coś Wam zacytuję, bo żal mi niektórych... : "Kościół jest tam, gdzie jest prawdziwa wiara"
@34607szczawa
Pewien dr. na wykładzie jaki ostatnio widziałem w YT. powiedział: szatan krąży po korytarzach seminariów...

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
DRKidler 2018-09-26 13:30:50
@daniel393: Każdy pedofil, któremu udowodniło się winę zostaje skazany i odbywa karę i każdy trafia do rejestru pedofilów. Oprócz księdza pedofila. Ksiądz pedofil tym się różni od pedofila "w cywilu" (określenie samych księży), że ma zagwarantowaną całkowitą bezkarność i najczęściej - dalszy dostęp do dzieci, nawet jeśli udowodniono mu winę. Przenoszony jest z jednej parafii do innej, gdzie przez bardzo długo, nikt nie wie o jego zachowaniu w poprzedniej. Kościół katolicki stworzył cieplarniane warunki i zagwarantował bezkarność dla tych zboczeńców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
daniel393 2018-09-26 21:10:04
Skoro już jesteśmy przy kinematografii, to polecam obejrzeć i posłuchać, co ten Pan (aktor) ma do powiedzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=VLrEw-VgHSs
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film "KLER"
zajec 2018-09-27 07:41:42
W purytańskiej Anglii, gdy ptaszek zaczynał fruwać, purytański ojciec prowadził syna do lupanaru, gdzie powierzał go opiece starszej pani, dość już przechodzonej, aby zapoznała go ze szczegółami, aby bez stresu wszedł w dorosłe życie. To, że teraz robią to samo niektórzy księża, dobrze o nich świadczy, bo oni się poświęcają dla dzieci, ryzykując nawet odpowiedzialność karną. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in