17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.

Przemek217 2018-08-13 13:14:10
Jak w tytule szukam sprawnej z wolnymi terminami ekipy do ocieplenia nowego domu+garaż na drugą połowę września, dom dwukondygnacyjny, garaż wolnostojący, ktoś coś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
Pracus 2018-08-15 10:58:22
u mnie robil Pan Damian mam go z polecen tutaj na forum same pozytywne komentarze jestem bardzo zadowolony wykonczeniowka tez sie zajmuja tel :783 285 306
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
cebula10 2018-08-15 14:20:36
polecam pana tomasz z mszany dolnej Firme ktora zajmuje sie elewacjami ,bardzo solidnie i fachowo wykonali umnie cały dom polecam tych fachowców kontakt 518726424
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
joasia2000 2018-08-15 14:29:38
u mnie robiła ekipa naprawdę godna polecenia jestem mega zadowolona ,bardzo czysto i pięknie wykonali mi elewację z podbitkami ,
materiał załatwili mi taniej ,warto polecam
tel 668 958 526
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
agnes123 2018-08-15 14:37:04
poznaję numer tego pana poprzedniczka go poleciła --ja też go polecam naprawdę super wykonanie nic mnie nie interesowało materiał załatwił w dobrej cenie i wykonanie fachowe.
też miałam problem kogo wybrać ale tego pana miałam z polecenia,
więc i ja też polegam -bo warto
tel 668-958-526
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
Qamil 2018-08-15 17:55:28
wszystkim osobą które polecają świetnych fachowców zajmujących się elewacjami proponuję wieczorem wyjść przed swoje śliczne domy i zapalić oświetlenie zewnętrzne typu kinkety lub cokolwiek co daję światło i wtedy okaże się czy te "fachowe ekipy" zrobiły dobrą pracę" za którą kasują spore sumy czy ogólnie odwalili lipę zalecam odbiór takich prac po uprzednim dokonaniu oględzin można to zrobić wraz z wykonawcą i gwarantuję że będzie o czym pomyśleć i na czym negocjować cenę skoro biorą taka kasę niech widzą efekty wypocin:) https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
Pracus 2018-08-15 18:42:36
Qamil . Masz racje robota robocie nie rowna . Zanim zdecydowalem sie na fachowca jezdzilem po budowach i ogladalem elewacje TRAGEDIA ! Mam dookola domu 24 halogeny i naprawde jestem bardzo zadowolony z Pana Damiana jezeli chcialbys zobaczyc ich robote to zapraszam do Kamienicy wieczorową porą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
Leszek3 2018-08-15 20:02:12
Ja tez posiadam oswietlenie na elewacji ale kinkiety i jestem bardzo zadowolony wieczorową porą i pod słońce nic nie widać ani kołka ani łączeń siatki . Zanim wybrałem właśnie Pana Damiana jeżdziłem oglądając jego prace wszyscy mieli bardzo dobre zdanie o nim polecam tel: 783 285 306 . Pozdrawiam Limanowa !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
Przemek217 2018-08-18 07:19:32
Dzięki za podpowiedzi i numery ale mam pytanie do osób polecających fachowców, czy istnieje możliwość obejrzenia elewacji wykonanych przez te ekipy u Państwa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ekipa do ociepleń na drugą połowę września.
Pracus 2018-08-18 21:09:31
Oczywiście , zapraszam do Kamienicy . Zadzwon do Pana Damiana 783 285 306 on robił tez elewacje na terenie Limanowej bedziesz miał blizej .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in