14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Dr Rejowska i jej partaczenie !

puma23 2014-05-28 23:14:36
Czy ta szanowna Pani doktor potrafi coś więcej niż podejść do klienta (pacjenta) z góry i potraktować go jak powietrze ?
Jej podejście mi się bardzo nie spodobało a ponadto nie umie leczyć !
Przez nią mam już ponad 2 lata problemy laryngologiczne! Czy macie podobne doświadczenia ? podzielcie się nimi. Czy ktoś się u niej jeszcze leczy na coś poważniejszego czy robi tylko profilaktykę ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
kinia434 2014-05-28 23:16:29
całkowicie się z Toba zgadzam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Doradca 2014-05-28 23:24:24
Pani Doktor to bardzo dobry lekarz. Pomogła wielu pacjentom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
kinia434 2014-05-28 23:25:51
ogłuchnąć? to miałeś na myśli drogi Doradco ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
alejaja 2014-05-29 00:53:17
pax, pax między chrześcijany... na tym portalu nie wolno mówić źle o lekarzach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
ratsakol 2014-05-29 12:42:25

Ja mam podobne zdanie co autor wtku. Kilka lat temu miałem gronkowca w uchu, ucho bolało puchło, masakra. Leczyła mnie dr Rejowska ucho puchło i bolało coraz bardziej, aż w końcu poszedłem do lekarza w Saczu, odrazu stwierdził że to gronkowiec podał odpowiednie medykamenty i po 2-3 dniach odczuwałem ulgę, gdybym dalej był leczony przez Rejowska to gronkowiec pewnie by mi w********* cała małżowinę uszna... dziś mam jedna małżowinę uszna mniejsza od drugiej :( przez jakis czas miałem z tego powodu kompleksy :( dziurka w uchu też mniejsza przez co gorzej słyszę...

Potraktujcie to jako ostrzeżenie zanim zaufacie tej lekarce... jak macie wobec niej podejrzenia to jedźcie do Sącza szkoda zdrowia...

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Misia25 2014-05-29 18:42:16
Jak leczy to nie wiem, ale jest bardzo niemiła, albo nie lubi dzieci :) na moje 4 letnie dziecko krzyczała, bo miał odruch wymiotny jak Mu wepchała patyk w gardło...nie doczekałam diagnozy bo wyszłam. Dlatego co do leczenia się nie wypowiem :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Doradca 2014-05-29 18:50:49
Pomogła wielu pacjentom. Nigdy nie spotkałem się z takimi opiniami.

W bardzo ciężkich przypadkach kierowała do Szpitala Rydygiera gdzie z poświęceniem walczyła o ich zdrowie i życie zajmując się nimi tak jak gdyby byli Jej najbliższą rodziną.

Już jako dziecko byłem Jej pacjentem.

Sama walczyła o własne życie będąc w bardzo ciężkim stanie w Szpitalu Rydygiera i to też jak pamiętam było następstwem Jej pracy i poświęcenia własnego zdrowia dla ratowania życia pacjenta.

Jestem pełen szacunku za Jej profesjonalizm. To wspaniały Człowiek i Lekarz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
fromano 2014-05-29 19:59:34
partaczenie to jest to co wy tu wypisujecie!!! najlepiej jest kogos oceniac nic o nim nie wiedzac i sie ukrywac pod nickiem!!!partacze!!! napisz to samo podajac swoje imie i nazwisko i stan twarza w twarz z tematem i osoba o ktorej wypisujesz brednie,nie bo moze jeszcze bedzie ci potrzebna.takich jak wy to powinna zlewac cieplym moczem.
PROSZE TO SA BARDZIEJ WIARYGODNE OPINIE!!POLECAM
http://ranking.abczdrowie.pl/d/2744,joanna-rejowska
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
marlehill 2014-05-29 20:57:11
byłem prywatnie i zgadzam się z krytykującymi...


a w -ranking.abczdrowie -to jakieś żarty..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
bearchen 2014-05-29 21:24:59
Od czego to zalezy, ze jeden pacjent idzie do lekarza i wychodzi od niego bardzo zadowolony, bo otrzymal fachowa pomoc, zostal milo obsluzony.
Idzie inny pacjent do tego samego lekarza i zdanie ma zupelnie odwrotne. Zawsze mnie to ciekawilo :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
ratsakol 2014-05-31 08:44:43
Gdybyś miał 1 małżowinę uszną mniejszą przez to że cie źle leczyła to byś miał do niej żal do końca życia z czego mam być zadowolony ? a jak by mi gronkowiec całe ucho wpierdolił ? wtedy miałbym byc szczęśliwy ? dla tych co ją chwalą najpierw złapcie gronkowca a potem się leczcie u wspaniałej Rejowskiej, zorientuje się co wam jest jak bakteria wpierdoli całe ucho i dotrze do mózgu wtedy z poświęceniem odeśle was do szpitala...

bearchen wynika to z tego że jeden pacjent pujdzie do niej bo go gardełko boli ta mu przepisze syropek i jest gitara, a inny przyjdzie z czymś poważniejszym, ta go zaczyna leczyć w zły sposób, nie dopuszczając nawet myśli że moze być coś innego niż ona myśli wszak jest doskonała i pacjent musi być chory na to co ona sobie wymyśli... pacjent od 2 tygodni nie odczuwa poprawy wręcz jest jeszcze gorzej niż było... wkońcu pacjent idzie po rozum do głowy i zmienia lekarza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
puma23 2014-05-31 16:08:53
To ja wam przedstawię moje doświadczenie z tą Panią dokrot. Kiedy pojawiłem się z bólem ucha nic nie stwierdziła, z uchem było coraz gorzej, ona dalej nic. Na końcu powiedziała żebym sobie w notesie zapisał że jestem zdrowy i czytał codziennie rano jak z łóżka wstaję. Teraz kiedy już jest duży problem i muszę po klinikach jezdzić żeby leczyć ucho postanowiłem to skonfrontować publicznie bo taki lekarz powinien się zastanowić co z powołaniem i doświadczeniem... Okazało się że mam ucisk na ucho stąd bóle i piski w uchu i objaw jakby było cały czas przytkane. Takie rzeczy powinno się kierować na badania a nie zlewać.
Koniec końców nie posłuchałem jej rady ponieważ nie mam notesika lecz zmieniłem lekarza. Tej szanownej Pani doktor zalecam zanotować w notesiku żeby zacząć traktować ludzi mniej jednostkowo i rzeczowo.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
eintracht 2014-05-31 16:57:27
No wlasnie, jak mozna postawic diagnoze? majac w gabinecie taborecik,patyczek w rece i lampeczke ze swiatelkiem na czole?
No przepraszam, jest jeszcze biureczko z szufladka na pieniazki Tak bylo przed paroma laty, powiedzcie czy cos sie zmienilo?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Doradca 2014-05-31 17:46:59
Skończył ktoś specjalizację z Laryngologii i potrzebuje zdyskwalifikować Panią Doktor w oczach pacjentów ?.

@ eintracht ile dałeś i kiedy ?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
eintracht 2014-05-31 18:32:33
Doradco, to bylo przed paroma laty, pytam czy cos sie zmienilo w prywatnym gabinecie.
Nie mam czasu na stanie w kolejce, przez to oceniam prywatny gabinecik.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
princesa 2014-05-31 20:02:31
Mojemu mężowi życie uratowała i to dosłownie. Szybka diagnostyka, operacja i cieszymy się życiem. Z synem chodziłam a cudak z niego straszny, fajnie twardo podeszła nie cackała się, przypaliła naczyńka w nosie pomogło. Wytłumaczyła co będzie robić. Może komuś się nie podobać takie podejście, każdy ma prawo mieć własne zdanie.Dziękuję za wszystko co pani doktor dla nas zrobiła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
kinia434 2014-06-01 20:24:36
princensa..super że akurat Wam pomogła i trafiła z leczeniem, ale fakt jest taki że do małych dzieci nie ma Pani doktor cierpliwości jak do paro miesięcznego niemowlaka mozna podejść twardo i z krzykim typu "nic jeszcze nie zrobiłam a juz się drzesz!"? 8 miesięczne dziecko 3 miesiące ciągle leczone kroplami do uszów na przemian z antybiotykiem aż dostaje grzybicy uszów, tchawicy i oskrzeli, wyobrażasz sobie jego ból i swąd, to lekarz rodzinny internista zaragował na to że tak nie moze byc, że za długo to leczenie trwa i sama zadzwoniła do innego laryngologa i poprosiła w trybie pilnym o konsultację, bronchoskopia w znieczuleniu ogólnym, 7 tyg leczenia i dziecko wyzdrowiało.
17 lat temu Pani doktor przyjmowała w poniedziałki w Szpitalu w Limanowej była naprawde innym człowiekiem cierpliwym, pacjentów dorosłych jak i dzieci bardzo dobrze traktowała. Swoich pacjentow jak trzeba było umawiała na szybkie terminy w szpitalu Rydygiera w Krakowie gdzie pracowała i nawet sama przeprowadzała też zabiegi, od paru lat jest to jakby nie ta sama P doktor.
co do gabinetu to naprawde jest to skandaliczne z takim wyposażeniem bo i również jest to prywatny gabinet,żadnej aparatury medycznej nawet krzesło nie jest przystosowane do badania bo powinno by z podłokietnikiem i zagłówkiem, ale lekarze po parunastu latach pracy się zmieniają i nie tylko Ona.
nigdy ale to nigdy natomiast nie wzieła łapówki żadnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
mosia 2014-06-13 14:10:19
Kinia ma rację, kiedyś P doktor była zupełnie inna...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Doriska 2014-06-13 14:55:35
Polecam doktora Stokłose...Co prawda robi specjalizację ale jest naprawdę super...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
konto usunięte 2014-06-15 11:29:56
. Byłem u tej lekarz, nie polecam, oschła, gburowata. Zachowuje się jak maszynka do robienia pieniędzy - tekst podstawowy - ja tu nic nie widzę - 4 minuty i następny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Doriska 2014-06-15 13:52:10
Niestety takie opinie o tej Pani doktor krążą ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
Anathar 2014-06-16 12:45:06
Faktycznie do najmilszych nie należy kontakt z pacjentem zdystansowany do granic możliwości i za dziećmi mam wrażenie nie przepada miałem wizytę z sobą i 4 letnią córeczką. Za to do prowadzonego leczenia nie mam żadnych zastrzeżeń wreszcie skończyły się moje przewlekłe anginy córci też skutecznie pomogła. Podsumowując ilu pacjentów tyle opinii pamiętajmy że to tylko człowiek i nikt nie jest nieomylny :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dr Rejowska i jej partaczenie !
konto usunięte 2014-06-16 20:54:15
Zgadza sie żaden człowiek nie jest nieomylny ale nie o to tu chodzi, wystarczy by podchodziła do pacjenta jak lekarz a nie bezosobowo z góry jak urzędnik kontroli skarbowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in