14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

BUSY Sułkowski

DRKidler 2019-09-06 08:21:06
Na początku chcę zaznaczyć, że ten tekst udostępniam bez zgody osoby, która go napisała. Tekst ten opublikowany został na prywatnym koncie, przypuszczam, że mieszkańca miejscowości Szczyrzyc. Po jego przeczytaniu uznałem, ze o czymś takim powinno wiedzieć więcej osób, więc wstawiam go tutaj: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Piszę tu w imieniu dużej grupy ludzi korzystającej z usług firmy Bus Sułkowski. Jak wiemy w tym roku do limanowskich szkół doszły 2 roczniki i jest po prostu mega dużo ludzi. Sprawa wygląda tak, że właściciel jak i kierowcy robią sobie po prostu jaja, bo nie da się tego inaczej nazwać. Mam kupiony bilet miesięczny za niespełna 100 zł co powinno mi gwarantować bezproblemowe przemieszczanie się na lini Limanowa-Szczyrzyc, ale no niestety tak nie jest. Przykładowo wczoraj kończąc lekcje o 14:25 miałem busa o 14:30 no, ale pojechałem o 16:30, ponieważ bus o 14:30 nie zatrzymał się już na 2 przystanku, zaczekałem godzinę na kolejnego no ale cóż także się nie zatrzymał. Zadzwoniłem do właściciela firmy i grzecznie prosząc żeby coś z tym zrobić bo to trochę nie w porządku, gdy ludzie kupują bilety a potem nie mogą korzystać z nich. Dostałem odpowiedź taką, że jak coś mi nie pasuje to dostanę zwrot pieniędzy i żebym sobie robił co chcę. Obsługa naszych kochanych busów no to tez takie 2/10 bym powiedział, gdy słyszę jak starsza pani pyta kierowcy dokąd jedzie, a on jej odpowiada kur*a do Wiednia. I tu wraz z ogromnym gronem osób zwracamy się z prośbą do innych firm, które działają w tej samej branży o otwarcie nowej lini na trasie Limanowa-Szczyrzyc. Na prawdę by się to przydało (a no i jeszcze nie wspomniałem, ze busy są przepełnione o jakieś 10 osób niż powinny zabierać, w takiej sytuacji powinien zostać zakupiony nowy, większy bus lub dodatkowy 2 mniejszy) A NO I OGÓLNIE NA KOŃCU PRAGNĘ DODAĆ ŻE JEŻELI TEN POST NIC NIE POMOŻE ZAWSZE MAMY JESZCZE KPP LIMANOWA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUSY Sułkowski
konto usunięte 2019-09-06 19:51:34
Kto rozsądny zainwestuje dziś w busa skoro wszystkie miasta i powiaty wokoło a nawet sam prezes zapowiadają że wrócą państwowe?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUSY Sułkowski
Mcdonald 2019-09-07 10:34:05
Też mam zastrzeżenia do tego kursu,a mianowicie to że często nie dojeżdża do celu,szczególnie ostatnie kursy. Ostatni pasażer wysiada,kierowca zawraca nie biorąc pod uwagę że np.w szczyrzycu ktoś czeka na kurs do Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUSY Sułkowski
Wojtek1234 2019-09-08 01:10:38
Czytam rozne teksty na temat tej firmy badz firm jezdzacych krynica nowy sacz czy innych i tak mysle ze nie ma nad nimi zadnej kontroli??? Czy np zgloszenie do inspekcji transportu drogowego czy innej instytucji by nie pomoglo???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in