7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
4270

Porady

busy do Szczawy

gruszka 2012-03-24 15:21:49
Orientuje się ktoś może, czy da się dojechać do Szczawy lub Kamienicy jakimś busem z Limanowej w niedzielę? https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
TmK 2012-03-24 16:19:34
Niestety żadna z 3 firm, które kursują Limanowa - Szczawa nie jeżdzą w niedziele.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
gruszka 2012-03-24 22:16:06
Dzięki za info, TmK.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
Gacek 2012-03-25 10:06:19
Odpowiedz jest prosta nie jeżdzą dlatego bo jeżdzą pod ludzi a nie dla ludzi .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
andi 2012-03-25 20:32:33
I to jest właśnie kolejna paranoja.
Swego czasu była interwencja w Urzędzie Marszałkowskim to i jakiś czas jeździły, ale już o tym zapomniano.
To hańba żeby np. osoby starsze które nie mają samochodu nie miały się czym dostać w niedzielę do szpitala,czy swojej rodziny.
Burdel na kółkach i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
konto usunięte 2013-11-02 22:55:52
Do Mszany, Słopnic czy Tymbarku też nie jeżdżą w niedziele i jakoś nie burzycie się. Czysta kalkulacja, widocznie mało osób podróżuje w te dni i nie opłaca się im jeździć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
konto usunięte 2013-11-03 08:04:24
@Wislak wasze haslo to MY DBAMY O DOBRO PASAZEROW wiec sie pytam jak?Piszesz ze czysta kalkulacja..... jak sie pomylisz to prawde napiszesz.Wy dbacie o swoj interes a nie klienta bo inaczej kazdy z Was by uruchomil pare kursow w sobote i niedziele.A teraz czekam na Twoje obelgi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
konto usunięte 2013-11-03 22:43:59
Prosisz się synu, i to nie pierwszy raz :D
Przecież w soboty jeżdżą, w niedziel niektórzy też (np. MAXBUS), więc nie rozumiem o co się czepiasz.
Rozumiem, że o większe "dobro" pasażerów dba tak uwielbiany przez Ciebie układ zamknięty Bieda & Gawron: jeden likwiduje przystanki i zdejmuje z nich rozkłady jazdy, a drugi swoimi gratami jeździ tylko od poniedziałku do piątku (np. Łukowica i Jurków). Dlaczego nie krytykujesz Gawrona, że jeździ jak mu się podoba?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
konto usunięte 2013-11-04 08:48:23
@Wislak przygłupie pytanie jest o kursy do Szczawy!Z tego co wiem WIELKI MAXBUS nie jezdzi do Szczwy!!!!A co do Waszych idealnych busików to porażka ,wczoraj miałem przyjemnośc jechac do Krakowa i ledwo dojechałem (głosno,zimno i spaliny)teraz wiem czemu głupio piszesz no bo paru kursach niema się czemu dziwic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
konto usunięte 2013-11-06 00:39:51
Co za pajac :D Jesteś zabawny w tej swojej zawziętości.

Przecież wiem jakie było pytanie. Ale stwierdziłeś, że busy nie jeżdżą w soboty i niedziele, więc wyprowadziłem Cię z błędu. O ile dobrze mi wiadomo, to twój ukochany przewoźnik PKS Bieda i Gawron też nie jeździ do Szczawy ;)


"Z tego co wiem WIELKI MAXBUS nie jezdzi do Szczwy"

No nie jeździ, ale po co miałby to robić? Z tego co mi wiadomo to na tej linii kursują 3 inne firmy i to chyba wystarczy. Poza tym MAXBUSEM nie pojedziesz też do Rzymu, Londynu czy Nowego Jorku. Czy odczuwasz jakiś dyskomfort z tego powodu?


"!A co do Waszych idealnych busików to porażka ,wczoraj miałem przyjemnośc jechac do Krakowa i ledwo dojechałem (głosno,zimno i spaliny)"

Jak to mówią: złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy :P Trzeba się ciepło ubrać i po kłopocie. Spaliny? No tak, niezwykle przyjazne środowisku wraki Gawrona jeżdżą na wodę :D Głośno? hmm Rozumiem, że gratów Wojtusia w ogóle nie słychać. Przecież one są niewidzialne i niesłyszalne. Wojsko powinno się nimi zainteresować :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
konto usunięte 2013-11-06 12:48:29
@Wislak ja stwierdziłem fakt jaki mnie spotkał jadac jednym z tych idealnych busików (może lekko podtopionych).Co do busów P&G sie nie wypowiadam bo nie jechałem.Ale Ty zawsze szrot, widmo na obce busy aWASZE są idealne,otóż w niczym nie są lepsze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: busy do Szczawy
buka05 2018-05-13 17:34:03
Czy obecnie jeździ coś z Limanowej do Kamienicy oprócz Bus K w sobotę i niedzielę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in