10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

AirplusN - internet - opinie

wydra87 2018-03-07 18:31:57
Witam,
Proszę o opinie na temat internetu AirplusN.
1) Czy warto go wybrać?
2) Czy deklarowana szybkość pobierania jest przez większość czasu korzystania z internetu?
3) Czy AirplusN ma anteny na lipowym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
d6nonac 2018-03-07 22:01:57
zdecydowanie warto, transfer NIGDY nie jest mniejszy niż w umowie, tak; mają nadajnik na Lipowym. Testowałem niedawno t-mobile, niestety w centrum miasta tylko późnym wieczorem transfer przekraczał połowę deklarowanego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
Piotr31 2018-03-08 13:32:08
Potwierdzam. Jest bardzo dobry. Za poleceniem możesz dostać dodatkowy 1 mega prędkości do końca umowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
chomik 2018-03-08 16:00:22
Zdecydowanie LTE pod warunkiem że masz w miarę dobry zasięg, radiówka to już przeżytek. Jeden MEGA w prezencie to śmiech na sali :D

Przy dobrym LTE nawet 50Mb/s nie jest problemem poza szczytem. Poza tym jeśli weźmiesz w pakiecie możesz mieć za grosze internet. Nie wspomnę już o mobilności, braku konieczności instalowania anten....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
buka05 2018-03-08 18:21:04
No właśnie przy LTE nie jest tak ważny zasięg co obciążenie nadajnika, bo np przy maks zasięgu możesz mieć w godzinach w których nikt nie korzysta 50Mbit/s a przy dużym obciążeniu 3Mbit/s(z mojego doświadczenia w Play) zwykle w godzinach wieczornych kiedy chcę posiedzieć na necie. Dlatego przy LTE nigdy nie należy podpisywać umowy bez wcześniejszych kilkutygodniowych testów, a to i tak nie gwarantuje że po pewnym czasie się nie pogorszy. Zasięg oczywiście też się liczy ale on ogranicza już tej największe prędkości. Zasięg zawsze można znacznie poprawić anteną zewnętrzną. Poza tym przy LTE jest zwykle limit pobranych danych po którym prędkość spada jak narazie tylko T-Mbile ma LTE w dobrej cenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
AirplusN 2018-03-09 12:48:27
Witam

Zapraszam do skorzystania z naszej najnowszej nowej oferty:

Starter----> 10Mb/s - 39zł
Home-----> 20Mb/s - 49zł
Extreme--> 30Mb/s - 59zł
4k----------> 40Mb/s - 69zł
Nerd-------> 50Mb/s - 79zł

W ofercie mamy też są łącza symetryczne 10-1000Mb/s.

Bez limitów. Prędkości są jak najbardziej realne.

Aktualne promocje:

Aktywacja za 1 zł
Faktura na email 1 miesiąc za 1zł
Poleć znajomego 1 miesiąc za 1zł (dla obu)
(+1Mb/s jest pozostałością sprzed kilku lat, ale część klientów dalej korzysta z tej promocji)

Stosowany przez nas sprzęt i technologia pozwala na bezproblemowe dostarczenie do klienta indywidualnego łącz 150Mb/s. Rekordzista ma u siebie w domu ponad 200Mb/s.

Co do lte jest to usługa mobilna więc NIE MA ŻADNYCH GWARANCJI prędkośći. Jak ktoś pisał wyżej, gdy nikt nie korzysta to działa, a wieczorem jest około 3Mb/s (pingi skaczą i nie da się grać).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
ppgg1 2018-03-09 13:30:00
Nie mi tu oceniać AirNplus, fakt jest taki że LTE podbija świat, radiówka odchodzi powoli do lamusa (trochę jak telefony stacjonarne, na rzecz komórkowych, niby dalej istnieją ale.....) . Wiadomo że niektóre nadajnik LTE mogą być przeciążone ale technologia się cały czas rozwija, powstają nowe nadajniki, w większości przypadków działa REWELACYJNIE, większość moich znajomych korzysta, jak do tej pory nikt nie narzeka. Nie wspomnę już o technologii 5G której premiera za DWA LATA... Coraz więcej jest ofert bez limitu w dobrych cenach, wbrew pozorom większość ludzi nie wykorzystuje nawet 30GB danych miesięcznie więc limitowane opcje też się sprawdzają.

W specyficznych sytuacjach radiówka będzie dobrym rozwiązaniem, słaby zasię LTE lub przeciążenie nadajnika w szczycie (tu jeszcze kwestia od jakiego dostawcy, bo radiówka radiówce nie RÓWNA).

Jeśli jesteś nałogowym graczem, 24h/dobe spędzasz przed komputerem, ściągasz co się tylko da, weź radiówkę (koniecznie UMÓW SIĘ wcześniej NA OKRES PRÓBNY). Jeśli korzystasz z internetu jak "cywilizowany człowiek" LTE w 90%-tach zda egzamin poza przypadkami o których mowa wyżej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
Piotr31 2019-09-22 11:08:05
Kiedyś AirPlusN był w porządku. Mam od nich usługę od 4-5 lat chyba. Od bodajże 1,5 roku jest tragedia. Częste problemy, rozłączanie bez powodu. Popołudnie, wieczory i weekendy niestety są problematyczne kiedy strony nie można załadować ( pomijając już oglądanie czegokolwiek ).
Zaczyna mi to przypominać neostradę, gdzie im więcej korzystało tym słabsze prędkości były.
Często mam brak internetu choć połączenie jest. Mógłbym winić za to operatora linii, orange czy kto tam dba o to.
Ale po wielu próbach doszedłem do tego, że odłączenie anteny od prądu i ponowne włączenie zdaje egzamin.

Plusy: Cena, dostępność i przez kilka lat dość stabilne działanie.
Minusy: Prędkości po 12 w południe do nocy są tragiczne. Brak stabilnego połączenia i częste rozłączenia. Jak ktoś pracuje używając neta i przyjdzie mu czekać aż ktoś się zainteresuje, to powodzenia.

W zeszłym roku kilka razy to zgłaszałem ale tak naprawdę nic się nie zmieniło. Póki co nie mam alternatywy ale myślę nad LTE od Orange lub inną możliwością.

Nie po to rezygnowałem z Neostrady aby znów mieć internet, który się non stop rozłącza i prędkości spadają do 15-20%.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
anianita 2019-12-31 17:26:58
Korzystałam z AirplusN ale nie byłam zadowolona z jakości transferu internetowego. Szczególnie, że syn korzystał z internetu i chciałam mieć większą kontrolę nad tym co przegląda. Jak przeczytałam na https://vpn.co.pl o VPN to pomyślałam, że to dobry pomysł. Wirtualna sieć prywatna jest dużo bardziej bezpieczna niż klasyczna siec internetowa. Ja jestem zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
Limka28 2020-01-02 22:57:15
"anianita" jesteś spamerem i nikt nie traktuje twoich "porad" poważnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AirplusN - internet - opinie
misiek196 2020-01-03 11:29:06
@anianita widzę, że dla Ciebie coś gdzieś w jakimś kościele dzwoniło, ale zupełnie nie wiesz co i gdzie, ponieważ nie wiem, jak chcesz korzystać z vpn, nie mając dostępu do sieci, oferowanego np. przez AirplusN
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in