14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!

daniel393 2019-01-16 14:26:02
Może kogoś to zaciekawi, ja w każdym razie polecam! https://www.youtube.com/watch?v=GbCwmpIhRss
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
aramis 2019-01-16 18:19:59
Trochę martwi mnie ta nazwa Media Narodowe dzielące Polaków na tych lepszych czyli patriotów-narodowców i całą resztę obywateli naszego kraju.
Co do wywiadu to chciałbym usłyszeć komentarz do tego tematu np. abp. Rysia, miałbym jakiś szerszy pogląd w sprawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
daniel393 2019-01-16 19:25:57
Śmiało możesz jeszcze to obejrzeć : https://www.youtube.com/watch?v=DDA6I3j2kcM
Co do abp. Rysia, to powiem Tobie, że: ciężki temat... :( ja osobiście słucham innych Pasterzy, co do których mam przekonanie graniczące z pewnością, że głoszą "zdrową" naukę (zgodną z Ewangelią)
PS. jeśli chcesz, mogę kilku polecić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
aramis 2019-01-17 05:56:37
Można a nawet trzeba poznawać zdanie różnych "autorytetów "
Jedni wierzą bardziej p. Terlikowskiemu inni o. dyrektorowi a następni byłym duchownym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
daniel393 2019-01-17 07:52:13
Rzecz w tym, że gdy dzieje się źle - warto mieć tego świadomość, jeśli głosi się "inną ewangelię'', to również dobrze wiedzieć: "że coś się dzieje". Teraz przekręca się naukę Jezusa (zmienia się też Jego słowa, np. te wypowiedziane do Faustyny), mówi się nam, że mamy czerpać od HERETYKÓW i ODSZCZEPIEŃCÓW, dopuszcza się ich do Komunii jak również rozwodników. Nikogo już nie potrzeba Ewangelizować (wszystkie drogi/religie prowadzą do Boga - tak mówią!). Innymi słowy: "RÓBTA, CO CHCETA!" Mówią nam, że szatan NIE ISTNIEJE! Mówią, że nie było dyktafonu i nie wiadomo co mówił Jezus! Mógłbym tak pisać do wieczora...
Teraz jednak pamiętaj - wszystko to zostało zapowiedziane, nic nie dzieje się przypadkiem! Bóg dopuszcza te okropności, by poddać Swój Kościół próbie! My mamy trwać! Mamy prosić o Jego Miłosierdzie!
To tyle z mojej strony. Każdy ma swój rozum. Z Panem Bogiem!
PS. "Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli [...]" #murem za dobrymi Pasterzami (którzy nie prowadzą swych owiec na rzeź!)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
daniel393 2019-01-20 10:28:46 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
konto usunięte 2019-01-25 17:53:37
Mam do dyspozycji pożyczkę od 1000 do 300 000 USD na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje i pożyczki między osobami wszelkiego rodzaju. Oferuję kredyty w krótkim, średnim i długim terminie we współpracy z moim bankiem. Nie wiemy o Twoich zastosowaniach, a nasze transfery są dostarczane przez bank w celu zabezpieczenia transakcji. Za wszystkie twoje prośby składaj propozycje dotyczące stawek i rat płatności, a ja z twoją pomocą. Na koniec proszę dołącz do mnie pocztą: laurafleurla.creditos@gmail.com
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 17 stycznia 2019 r - Dzień Judaizmu w Kościele katolickim!
daniel393 2019-02-02 10:53:11 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in