Wtorek, 14 lipca
Bonawentura, Stella, Izabela, Franciszek, Kamil, Kamila, Ulryk, Marceli

Straż przychodzi z pomocą

27.04.2011 09:12:37 top 0 11927

Limanowa. Wczoraj wręczono nagrody w powiatowym etapie XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Powódź, pożar dniem czy nocą straż przychodzi Ci z pomocą”.

Wczoraj w KP PSP w Limanowej rozstrzygnięto etap powiatowy  XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Powódź, pożar dniem czy nocą straż przychodzi Ci z pomocą”.

Do etapu powiatowego wpłynęło ogółem 181 prac. Komisja obradowała w składzie: Grzegorz Janczy - Komendant Powiatowy PSP w Limanowej, Małgorzata Zborowska - Inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego, Roman Wilk - p.o. Dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego, Wiesław Mamak - nauczyciel plastyki, malarz, Halina Matras - dyrektor Biblioteki Miejskiej w Limanowej, Jan Kurek - artysta, rzeźbiarz, Aleksander Majerski –artysta, rzeźbiarz, Mirosław Strzeboński – nauczyciel plastyki, malarz.

- Prace tradycyjnie były na bardzo wysokim poziomie przez co mamy ogromną nadzieję, że zostaną również docenione w konkursie szczebla wojewódzkiego – mówiła Halina Matras.

Po ocenie nadesłanych prac z gmin i miast z terenu Powiatu Limanowskiego, komisja wyłoniła laureatów w grupach, a ponadto ze względu na bardzo dużą ilość prac wykonanych na wysokim poziomie starosta nagrodził je dodatkowym wyróżnieniem.


Nagrodzone prace:
I GRUPA – grupa młodsza 6-8 lat – szkoła podstawowa
I miejsce: Aleksandra Krzak, Szkoła Podstawowa w Kłodnem.
II miejsce:
Joanna Łomnicka - Szkoła Podstawowa w Jadamwoli.
III miejsce:
Małgorzata Jonik - Szkoła Podstawowa w Stroniu.

Wyróżnienie:
Miłosz Marcinowski - Przedszkole Samorządowe Miś Uszatek w Łukowicy.
Paweł Kuchta - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wilczycach.

Dodatkowe wyróżnienie Starosty Limanowskiego:
Natalia Cichórz - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej
Mateusz Jarek - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jastrzębiu
Kapera Paweł - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnem Lasocicach
Weronika Wiktor - Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Kamionce Małej
Adrian Malec - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wilczycach
Wojciech Tabor - Szkoła Podstawowa w Sadku – Kostrzy

II GRUPA – grupa średnia 9-12 lat – szkoła podstawowa
I miejsce:
Kamil Bulanda - Zespół Szkół w Mordarce.
II miejsce:
Sylwia Tomczyk - Szkoła Podstawowa w Jadamwoli.
III miejsce:
Piotr Lis - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi.

Wyróżnienie:
Marcin Pająk - Zespół Szkoły i Gimnazjum w Niedźwiedziu.
Katarzyna Dziadoń - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Zawadce.


Dodatkowe wyróżnienie Starosty Limanowskiego:
Mateusz Liberda - Zespół Szkoły i Gimnazjum w Niedźwiedziu
Kinga Woźniczka - Szkoła Podstawowa w Wilkowisku
Angelika Trzeciak - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przyszowej
Dominika Sromek - Zespół Szkół Nr 1 w Męcinie

III GRUPA – grupa starsza 13-16 lat – gimnazjum
I miejsce:
Marta Ból - Gimnazjum Samorządowe im. K. Wielkiego w Tymbarku.
II miejsce:
Marta Bubula - Zespół Szkół w Mordarce.
III miejsce :
Aleksandra Pociecha - Zespół Szkół Nr 1 w Męcinie.

Wyróżnienie:
Arkadiusz Palki - Zespół Palcówek Oświatowych - Publiczne Gimnazjum w Skrzydlnej.
Joanna Małecka - Zespół Szkół Samorządowych im. Ks. Płk J. Jońca w Limanowej.

Dodatkowe wyróżnienie Starosty Limanowskiego:
Joanna Śliwa - Zespół Szkół w Jodłowniku
Gabriela Daniel - Publiczne Gimnazjum im. J. Korczaka w Laskowej
Ewa Romańska - Zespół Szkół im. St. Wyspiańskiego w Rupniowie


IV GRUPA – uczniowie niepełnosprawni
I miejsce:
Daniel Szewczyk - Zespół Szkól w Pisarzowej.
II miejsce:
Natalia Lupa - Zespół Szkół Nr 1 w Męcinie.
III miejsce:
Marek Tokarczyk - Zespół Szkół w Pisarzowej.

Wyróżnienie:
Marcin Drajewicz - Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Im. Brata Alberta
przy Parafii w Niedźwiedziu.

Tomasz Dawiec - Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Brata Alberta przy Parafii w Niedźwiedziu.

Dodatkowe wyróżnienie Starosty Limanowskiego:
Agnieszka Cichosz - Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Brata Alberta przy Parafii Niedźwiedź
Jakub Kuc - Szkoła Podstawowa w Podłopieniu
Magdalena Sądel - Szkoła Podstawowa w Laskowej
Anna Kunicka - Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Stroniu

(Fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej)

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in