Czwartek, 27 lutego
Gabriel, Anastazja, Julian, Liwia, Leonard

Bokserski cios na meczu piłkarskim

13.08.2011 23:11:34 15 8450

Do niecodziennej sytuacji doszło w czasie meczu KS Zakopane – Dobrzanka Dobra. Bramkarz gospodarzy uderzył zawodnika gości w twarz. Piłkarz upadł i na chwilę stracił przytomność.

Cała sytuacja miała miejsce w końcówce pierwszej połowy. Między zawodnikami wywiązała się szarpanina. Bramkarz gospodarzy uderzył w twarz Michała Jońca z Dobrzanki. Piłkarz upadł na murawę i na chwilę stracił przytomność. Interweniowały służby porządkowe. Sytuacja zrobiła się bardzo nerwowa. Uderzony zawodnik wstał po kilku minutach. Bramkarz gospodarzy został ukarany czerwoną kartką. Dobrzanka obawiając się o bezpieczeństwo postanowiła, że nie wyjdzie na drugą połowę. Taki powód rezygnacji z gry przedstawił nam jeden z zawodników gości.

Po pierwszych 45 minutach było 1-0 dla KS Zakopane. Decyzję w sprawie przerwanego meczu podejmie Wydział Gier nowosądeckiego OZPN.