Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Bokserski cios na meczu piłkarskim

Opublikowano 13.08.2011 23:11:34 Zaktualizowano 05.09.2018 11:45:51
15 9423

Do niecodziennej sytuacji doszło w czasie meczu KS Zakopane – Dobrzanka Dobra. Bramkarz gospodarzy uderzył zawodnika gości w twarz. Piłkarz upadł i na chwilę stracił przytomność.

Cała sytuacja miała miejsce w końcówce pierwszej połowy. Między zawodnikami wywiązała się szarpanina. Bramkarz gospodarzy uderzył w twarz Michała Jońca z Dobrzanki. Piłkarz upadł na murawę i na chwilę stracił przytomność. Interweniowały służby porządkowe. Sytuacja zrobiła się bardzo nerwowa. Uderzony zawodnik wstał po kilku minutach. Bramkarz gospodarzy został ukarany czerwoną kartką. Dobrzanka obawiając się o bezpieczeństwo postanowiła, że nie wyjdzie na drugą połowę. Taki powód rezygnacji z gry przedstawił nam jeden z zawodników gości.

Po pierwszych 45 minutach było 1-0 dla KS Zakopane. Decyzję w sprawie przerwanego meczu podejmie Wydział Gier nowosądeckiego OZPN.

Komentarze (15)

Janicek
2011-08-13 22:42:01
0 0
Właśnie że się nie zbłażnili - Dobrzanka to więcej niż klub.Znają się na codzień więc są jedną drużyna taka prawdziwą.Wiadome że moje zdanie tu nic nie ma do tego bo powinni zacisnąć zęby i grać dalej.No ale podjęli taka decyzję i kropka.Są pewne zasady w sporcie i w życiu.
0 0
Jutro na www.dobrzanka.pl napewno będzie długi artykuł który to wyjaśni w sposób szczery fajnie jakby już jak ten temat jest poruszony tutaj to był do końca dociagniety.Limanowa.in powinna być partnerem takich klubów jak Dobrzanka Tymbark i Limanovia.W poniedziałek mecz z Łososiem w Dobrej.
Janicek
2011-08-13 23:12:15
0 0
Ciekawy>a ty to przesadzasz jak zwykle jakie niby kluby ja jestem za tym żeby region pokazał nasz klasę i każdy klub trzymał się z każdym klubem efekt gwarantowany mowie ci
hiszpan132
2011-08-13 23:15:12
0 0
Walkower dla Dobrej i tyle w temacie !!
2011-08-13 23:18:32
0 0
walkower dla Zakopanego, Dobrzanka nie wyszła na drugą połowę. No chyba, ze udowodnią, że groziło im niebezpieczeństwo. Bramkarz dostał czerwoną kartkę.
0 0
sędzia wyszedł na 2 połowę, więc opisze, że były warunki do gry. To sędzie może przerwać mecz ze względu na brak bezpieczeństwa, a nie piłkarze. Tak mi się wydaje.
2011-08-14 00:12:39
0 0
Przegrywali to symulowali. Normalna sprawa. Myśleli ze zdobędą łatwe punkty przez to Ze nie wyjdą na 2 połowę
staruch
2011-08-14 00:30:15
0 0
troche wstyd ze chlopaki z Dobrej daja sie bic, i mieli stracha przed 2 polowa ... no bez jaj , kapitan powinien w szatni znalezc tego gk z zakopanego i mu dowalic. Jest beka, rozumiem jakby kipice z zakopanego wybiegli i chcieli dac po twarzy komus dobrzanki. Niezle sie zblaznili. Tylko sedzia moze przerwac. Beka , walkower dla Zakopanego
2011-08-14 08:38:59
0 0
I niech nikt nie mówi ze bija sie kibole bo robia to i zawodnicy i kibice a nie pisac głupot ze tylko mała grupka jest agresywna to nie sport to fikcja i agresja.
sweetgirlA
2011-08-14 20:58:58
0 0
przepraszam, ilu z Was, wypowiadających się widziało ten mecz?
prawdopodobnie niewielu- jeśli w ogóle ktoś. więc może darujmy sobie tych cennych uwag, bo jeśli wezwano policję, to musiało być ostro. chłopaki z Dobrzanki walczą do samego końca, co niejednokrotnie udowodnili! a skoro wiecie o Dobrzance tyle, ile wywnioskowaliście z tekstu powyżej, to się zastanówcie nad dalszym ośmieszaniem.
L4WA
2011-08-14 22:17:25
0 0
ja się tam ani na klubach ani na piłce nie znam ale jak bym przyjechał grać w piłkę a wchodził na ring bokserski to też bym podziękował za grę ... dobrze że zeszli trzeba znać własną wartość ... najpewniej stracą 3pkt bo dostaną walkowera ale przynajmniej cali wrócą :P
2011-08-15 10:43:00
0 0
SPORT=PRZEMOC? coś tu chyba jest nie tak mnie zawsze uczono ze sport jest po to żeby można było się wykazać ,że jest się sprawnym i lepszym przez coś co nie robi drugiemu krzywdy czyli uczciwa rywalizacja , tak w ogóle to piłka nożna w limanowej równa się sponsoring sławnych i bogatych i ich reklama po to istnieją kluby i po to są stadiony lksy itp nie oszukujmy się to czysta komercja i to żeby się pokazać przerost formy nad treścią