Czwartek, 20 lutego
Leon, Ludomił, Ludomiła, Ludomir, Zenobiusz, Aneta

Ostatni dzień głosowania: najpopularniejszy piłkarz i trener

19.01.2020 16:31:00 jaca 0 2510

Do jutra trwa głosowanie w XXII Plebiscycie na najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej 2019. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystego podsumowania w dniu 29 lutego.

Głosowanie trwa do 20 stycznia 2019 roku. Najpopularniejsi piłkarze i trenerzy łącznie wybierani są w ośmiu kategoriach.

ANKIETY DOSTĘPNE SĄ: https://limanowa.in/ankieta

Honorowy patronat nad plebiscytem przyjął  starosta limanowski Mieczysław Uryga. Na prośbę Zarządu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej głosowanie - podobnie jak w ostatnich latach - odbywać się będzie w ankietach zamieszczonych na portalu limanowa.in. Głos może oddać zalogowany użytkownik w każdej kategorii.

W każdej kategorii najpopularniejszy piłkarz wyróżnieni zostaną piłkarze, którzy w plebiscycie zajmą miejsca  1 – 3.

W kategorii najpopularniejszy trener wyróżnieni zostaną trenerzy, którzy w plebiscycie zajmą 1 miejsca, a w kategorii najpopularniejszy trener drużyn młodzieżowych trenerzy, którzy zajmą miejsca 1 – 3.

Uroczyste podsumowanie (ogłoszenie wyników) Plebiscytu odbędzie się w dniu 29 lutego (sobota) o godz. 16  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej.

  Kluby piłkarskie Ziemi Limanowskiej zgłosiły a  Zarząd Limanowskiego Podokręgu  Piłki Nożnej nominował do udziału w plebiscycie niżej wymienionych  kandydatów:

najpopularniejszy piłkarz IV ligi,

Maciej KRZYŻAK (Limanovia)

Paweł PŁAWECKI (Limanovia)

Kacper SKRZATEK (Limanovia)

Szymon WITEK (Limanovia)

Bartłomiej LIMANÓWKA (Orkan Szczyrzyc)

Michał TABOR (Orkan Szczyrzyc)

• najpopularniejszy piłkarz klasy okręgowej,

Dominik JASICA (Sokół Słopnice)

Dawid MOŻDŻEŃ (Sokół Słopnice)

Fabian  NOWAK (Sokół Słopnice)

Patryk  NOWAK (Sokół Słopnice)

Maksymilian BRZANA (Turbacz Mszana Dolna)

Jakub WACŁAWIK (Turbacz Mszana Dolna)

Damian GNIECKI (Turbacz Mszana Dolna)

Kacper HAJDUK (Zalesianka Zalesie)

Michał AUGUSTYN (AKS Ujanowice)

Adrian LEŚNIAK (Krokus Przyszowa)

Jarosław CZERNEK (LKS Rupniów)

Albert PIWOWARCZYK (LKS Rupniów)

Marek JAJEŚNICA (Laskovia)

Artur PIEGZA (Laskovia)     

 • najpopularniejszy piłkarz klasy „A”,

Dawid SMOTER (Wierchy Pasierbiec)

Jakub FLOREK (Słomka Siekierczyna)

Tomasz ŚMIERCIAK (LKS Mordarka)

Filip MICHALIK (Płomień Limanowa)

Paweł POCIECHA (LKS Jodłownik)

Michał SEWIŁO (LKS Jodłownik)

Tobiasz SUŁKOWSKI  (Harnaś Tymbark)

Mateusz DUDA (Harnaś Tymbark)

Krzysztof KAWULA (Harnaś Tymbark)

Andrzej MALEC (Orkan Niedźwiedź)

Zbigniew ZASADNI (Gorce Kamienica)

Paweł KOZYRA (Gorce Kamienica)

Krzysztof JUDKA (Dobrzanka Dobra)

Piotr KALETA (Stradomka Skrzydlna)

Marcin PIWKO (Stradomka Skrzydlna)

 • najpopularniejszy piłkarz klasy „B”,

Andrzej KĘSKA (Sokół II Słopnice)

Marek ŚLAZYK (Sokół II Słopnice)

Marcin BUGAJSKI (Zalesianka Zalesie)

Tomasz POTACZEK (Ostra Olszówka Raba Niżna)

Kamil TOKARCZYK (Uran Łukowica)

Krystian BODZIONY (Uran Łukowica)

Paweł GANCARCZYK (LKS Rybie)

Mateusz AUGUSTYN (Jaworzanka)

 • najpopularniejszy trener klasy okręgowej,

Jakub BURTAN (Turbacz Mszana Dolna)

Marcin JAŃCZY (Krokus Przyszowa)

Wojciech TAJDUŚ (Sokół Słopnice)

Paweł TOKARZ (Laskovia)

El-Said WALID KANDEL (Zalesianka Zalesie)

 • najpopularniejszy trener klasy „A”,

Rafał GABRYŚ (Gorce Kamienica)

Szymon GOCAŁ (Orkan Niedźwiedź)

Kamil KRUCZEK (LKS Mordarka)

Franciszek MRÓZEK (Harnaś Tymbark)

Mariusz PAZDUR (LKS Jodłownik)

Albert WĄSOWICZ (Wierchy Pasierbiec)

 • najpopularniejszy trener klasy „B”,

Artur MATRAS (Sokół II Słopnice)

Maciej MUCHA (LKS Rybie)

Maciej POTACZEK (Ostra Olszówka Raba Niżna)

 • najpopularniejszy trener grup młodzieżowych,

Marcin AUGUSTYN (Zalesianka)

Łukasz BUKOWIEC (Limanovia)

Jakub CZERNECKI (Uran Łukowica)

Dawid HEJMEJ (Uran Łukowica)

Jarosław KORDECZKA (Turbacz Mszana Dolna)

Mateusz KRUCZEK (Harnaś Tymbark)

Mateusz ŁĄTKA (Płomień Limanowa)

Mateusz MISIURA (Orkan Niedźwiedź)

Michał SMOLEŃ (Dobrzanka Dobra)

Jakub STACH (AKS Ujanowice)

Szymon WĄCHAŁA (Gorce Kamienica)

Marcin WOJCIESZCZAK (LKS Mordarka)

Kazimierz ZAWADA (Sokół Słopnice)

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in