Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

"Studio Video Oscar. ŁOSOSINA G.

anka20 2012-10-08 15:49:43
co sądzicie o zdjęciach oraz kamerzyście ?:)mam ślub w następnym roku i planuje zamówić studio Oskar czekam na komentarze;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Studio Video Oscar. ŁOSOSINA G.
paprotka 2012-10-08 16:40:09
Kamerzysta ten kręcił jeden ze ślubów w naszej rodzinie i powiem ze tragedii nie ma ale tez nic szczególnego. Ot zwykły trzy godzinny film nakręcony w tradycyjnym (czyt.starym i nudnym) stylu :/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Studio Video Oscar. ŁOSOSINA G.
anka20 2012-10-08 21:39:28
czyli jednym słowem lipa:( dziękuje za odpowiedzi i proszę o więcej komentarzy
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Studio Video Oscar. ŁOSOSINA G.
NOSTRADAMUS777 2012-10-08 23:48:59
Polecam firme Piekny Dzień. Zobacz sobie filmy na you tube. Jezeli chodzi o cennik to biora 14 tyś. Film napewno bedzie ciekawy Polecam!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Studio Video Oscar. ŁOSOSINA G.
gronko 2012-10-26 23:55:47
Tak sobie przeglądam to forum i zastanawiam się czy wszyscy w Limanowej mają takie same gusta? Czy nie ma już osób,które zamawiają Pierwszego,robią obgrywki,które w zimowe wieczory lubią sobie oglądnąć 3-godzinnego tasiemca,powspominać swoje wesele,wypić dobrego drinka? Czy wszystkim podoba się półgodzinny teledysk z dodatkiem głosu Shreka? Czy nie lepiej byłoby po prostu podjechać i zobaczyć niż polegać na ocenie przecież nieznanych ludzi. Ja mam 4 godzinny film z obgrywką i jestem bardzo zadowolona.W moich stronach to norma.POZDRAWIAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Studio Video Oscar. ŁOSOSINA G.
svOSCAR 2012-10-28 16:19:53
Gronko! Masz całkowita rację najlepiej jest przyjechać i zobaczyć. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się osobiście z moją pełną ofertą oraz próbkami demo w siedzibie firmy. Na życzenie klienta film mogę zrealizować w jakości Full HD i przekazać państwu na płytach dvd i Blu-Ray.
Studio Video OSCAR
TEL 608290556
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in