Restauracja lub firma cateringowa na chrzest | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 20 października, Irena, Jan, Kleopatra, Witalis
Rejestracja »
Porady
Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
Arvena30
Arvena30 2016-03-25 19:11:28
Czy możecie mi polecić jakaś dobrą restaurację w Limanowej (lub firmę cateringową) gdzie można zorganizować chrzciny? Restauracji jest sporo ale zapewne nie w każdej można liczyć na dobre jedzenie dlatego proszę o pomoc :)
Re: Restauracja lub firma cateringowa na chrzest
ianmahoney
ianmahoney 2016-03-26 12:27:50
Jeżeli zależy Wam na dobrym jedzeniu to polecam Arkadię. Jedzenie wyśmienite a cenowo bardzo przystępnie. Co prawda nie robiliśmy stricte chrzcin, natomiast razem z gośćmi mieliśmy tam zamówiony obiad po uroczystościach. Jeszcze raz powiem: jedzenie - bajka
patty789
patty789 2016-03-26 12:36:04
Zdecydowanie Arkadia ze względu na prawdziwe domowe jedzenie. Chyba w Limanowej nie można lepiej zjeść.
d6nonac
d6nonac 2016-03-26 19:57:08
jak o "jedzenie" chodzi to faktycznie tylko Arkadia; nie wiem czy ogarniają catering :/ zdecydowanie odradzam tą budkę z hamburgerami "jackówkę". chyba że ktoś gustuje w zimnym mięsie :)
Manuella
Manuella 2016-03-29 13:09:50
Jeśli masz gdzie zorganizować chrzciny to z cateringu polecam Lis ze Słopnic. Ja ich miałam, jedzenie przepyszne, ogólne zadowolenie ze współpracy - rewelacja.
juditha
juditha 2016-03-29 13:39:02
Jeżeli macie gdzie przyjąć gości to polecam popytać po znajomych o dobrą kucharkę.
Ja pocztą pantoflową znalazłam w mojej miejscowości Panią, która przyszła z córką przygotowała wszystko.
obsłużyła gości - ani na chwilę nie wstaliśmy od stołu....
było pozmywane posprzątane, a gości mieliśmy 40szt!
mamy dużą rodzinę
Jedzenie było pyszne domowe przystawki sałatki itd...
i kosztowało nas to śmieszne pieniądze....
marines
marines 2016-06-13 22:34:09
Jeżeli szukacie dobrego cateringu to polecam zajrzeć na stronę http://www.prokonferencje.pl
Znajdziecie tam ogromny zbiór firm zajmujących się tym tematem. Strona co prawda traktuje głównie o organizacji konferencji czy szkoleń ale w to wszystko wlicza się przecież catering. Polecam również zajrzeć do poradnika organizatora jeżeli organizujecie jakąś większą imprezę bo jest tam wiele ciekawych wskazówek.
Odpowiedz
Szukaj na forum
2017-10-20 dzisiaj
2017-10-19 wczoraj
2017-10-18 przedwczoraj
Intersieć Internet + telewizja